Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Vychází lednová Marianne

Info ikona
Marianne 01/22

Nastartujte nový rok s lednovou Marianne. Co v ní najdete?

Karolína Peřinová | 20. 12. 2021

Rok 2022 začínáme hned třemi skvělými rozhovory. V novém čísle jsme si povídali se spisovatelkou a filantropkou Barbarou Nesvadbovou, hudebníkem Karlem Havlíčkem a herečkou Zlatou Adamovskou.

Taky vám na stránkách lednové Marianne představíme generaci Z a necháme vás nahlédnout do jejího světa. Zaměřujeme se i na partnerské vztahy. Máte pocit, že váš vztah prochází jakousi únavou materiálu? Že už to není jako dřív? Máme pro vás deset tipů, jak vztah oživit a vrátit do něj šťávu.

K přelomu roku patří bilancování. Nevyhnulo se ani nám v redakci. Prozradíme vám, co nám rok 2021 dal a vzal a na co se těšíme v roce 2022.

V módě se zaměřujeme na všechny barvy zimy. Co víc vystihuje lednovou náladu než kombinace mrazivě modré oblohy a looků poskládaných z nespočtu tónů bílé, béžové a krémové? Taky vám dáme tipy na stylové sportovní oblečení, které vás bude motivovat k pravidelnému pohybu (alespoň párkrát) a dáme tipy na teploučké outfity do mrazů.

Proti mrazu bojujeme i v kosmetice a zdraví. Poradíme, jak si i během zimních dnů zachovat mladistvě zářivou a zdravou pleť a jak se správně saunovat.

To a mnohem na vás čeká v prvním čísle roku 2022. Tak si ho pojďme společně užít!

BÁRA NESVADBOVÁ: „Nemám v životě nic, za co bych se styděla.“

Se spisovatelkou a filantropkou Barbarou Nesvadbovou (46) jsme si povídaly o tom, jaké to je mít už dospělou dceru, o hranicích blízkosti a intimity i o tom, co jí pomáhá, když je v úzkých. Kromě toho jsme ovšem probraly i knihy, psaní, módu a lásku.

Ukázku rozhovoru najdete zde.

Info ikona
Bára Nesvatbová

ZLATA ADAMOVSKÁ: Žádný den není nanečisto

Její tvář zná v téhle republice snad každý. I sametový hlas, kterým k nám jejím prostřednictvím promlouvá třeba Meryl Streep. Jaká je ale Zlata Adamovská (62) ve skutečnosti? Co ji těší, baví a proč se raději neohlíží zpět?

Ukázku rozhovoru najdete zde.

Info ikona
Zlata Adamovská