Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Metoda japonského profesora Omura vám ukáže, co je pro vás nejlepší

Občas stojíme před rozhodnutím, na které stěží hledáme správnou odpověď. Může se jednat o výběr parfému, o setrvání ve vztahu, o změnu práce nebo o to, jaký lék je pro vás vhodný. Odpovědět vám však může vaše tělo. Stačí si provést jednoduchý Omura test, ke kterému potřebujete jen své prsty a během vteřiny dostanete správnou odpověď.

Tato metoda se zdá být příliš neuvěřitelná, než aby byla pravdivá. Vynalezl ji a vyvinul japonský profesor univerzity v Jokohamě, doktor lékařských a biologických věd Yoshiaki Omura. Metoda je pojmenovaná test Omura po něm, nicméně úplný název zní Dvouprstový kroužkový test metodou molekulární identifikace a lokalizace. Provedení a podstata testu je mnohem jednodušší, než by se podle názvu mohlo zdát. K čemu nám může posloužit?

Omura test vám odpoví na jakoukoliv otázku

Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste měli učinit rozhodnutí, ale ačkoliv jste zvážili všechna pro a proti, stále jste netušili, které je správné? Představte si situaci, kdy už nějakou dobu pochybujete o vašem stávajícím vztahu. Nejste si jisti, zda je právě tento partner pro vás ten pravý a přemýšlíte, jestli nebude lepší, když se rozejdete a půjdete každý svou cestou. Ale opustit někoho, s kým už nějakou dobu něco budujete, není snadné. Máte to udělat? Nebudete toho potom litovat? Rozhodnutí je velice těžké. Další obdobná situace může nastat například ohledně vaší kariéry. Máte skvělou práci, ve které vám nic nechybí, ale najednou přijde skvělá nabídka, která by vás vyšvihla na mnohem vyšší kariérní post. Jak se rozhodnete, když nevíte, zda nebudete později litovat toho či onoho rozhodnutí? Co když nová práce nebude taková, jakou si ji představujete? Co když budete litovat?

Mohlo by se vám líbit

4 tipy, jak si usnadnit rozhodování

V době témeř neomezených možností bývá čím dál těžší rozhodnout se jen pro jednu. Máme pro vás tipy, jak si rozhodování usnadnit, ať už v každodenním životě nebo v životních volbách.
marianne.cz

Může jít ale i o zcela drobné běžné rozhodování ohledně každodenních maličkostí. Když nás čeká důležitý den a my stojíme před skříní a horlivě zvažujeme, jestli jsou tyto šaty správná volba, nebo jestli jsou příliš odvážné. Nebo když vás bolí hlava, ale vy nevíte proč. V ruce máte prášek, ale nejste si jisti, zda je to právě ten, který vám od bolesti pomůže. V takových chvílích je dobrým řešením vědět, jak funguje Omura test, který vám zábavnou formou pomůže zvolit to, co si v podvědomí přeje vaše tělo. 

Jak Omura test provést

Dobré je, že k provedení testu nepotřebujeme nic jiného než naše prsty, takže rozhodnutí můžeme učinit kdykoliv a kdekoliv. Myslete na onu jednu konkrétní věc, které se rozhodnutí týká. Lék, osoba, šaty… Ukazovák a palec levé ruky spojte tak, abyste vytvořili kroužek. Prsty tiskněte silou k sobě. Ukazováček pravé ruky zahákněte za vytvořený kroužek. Zaberte a snažte se kroužek rozpojit. Můžete požádat i někoho jiného, aby se on pokusil váš kroužek rozpojit, a tak jste docílili větší autentičnosti. 

Info ikona
Omura Test

Pokud se vám za žádných okolností nepodaří kroužek rozpojit, znamená to, že je tato volba správná, tedy lék, osoba nebo oděv je pro vás dobrou volbou. Znamená to, že tato kladná volba zvyšuje vaší energii a bude příznivě působit na vaše zdraví. Tělo vám tak odpovídá, že je přijetí tohoto faktoru do vašeho života žádoucí. Zkrátka vám říká jasné ANO.

Pokud je však rozpojení kroužku snadné bez použití nějaké extrémní síly, tělo vám dává najevo, že by pro vás byla tato volba škodlivá. Říká vám jasné NE.

Na čem stojí princip Omura testu

Omura test je založen na tom, že určité manipulace vyvolávají zřetelné tělesné svalové reakce. V medicíně je podle autora této metody možné provádět včasnou diagnostiku většiny vnitřních orgánů, aniž by bylo nutné znát pacientovu anamnézu. Tato metoda dokáže odhalit dysfunkční nebo nemocné orgány s předstihem.

Zdroj článku

Související články

Životní styl
Single cestování pro ženy: 5 nejbezpečnějších destinací, kde si užijete krásnou přírodu, kulturu i jídlo

Single cestování pro ženy: 5 nejbezpečnějších destinací, kde si užijete krásnou přírodu, kulturu i jídlo

Móda
Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Dům
Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Zábava
Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role