Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Konec dohadů! Princ Harry a Meghan odtajnili, o čem bude jejich první film

Info ikona
Princ Harry a Meghan

Pohodlně se usaďte, zapněte streamovací platformu a podívejte se na dokumentární snímek, v jehož titulcích narazíte na královská jména. První klapka filmu, který produkuje princ Harry s manželkou Meghan, padne již brzy.

Už v loňském roce nám princ Harry a Meghan dokázali, že to s finanční nezávislostí myslí vážně. Založili produkční společnost Archewell Productions a záhy podepsali multimilionovou smlouvu se streamovací platformou Netflix. I když pár zprvu hovořil o tvorbě dětských pořadů a seriálů o silných ženách, jejich první filmový počin bude odlišného rázu.

Dokumentární snímek má prozatím pracovní název Heart of Invictus a sleduje vojáky, kteří se připravují na hry Invicitus Games, které proběhnou v roce 2022 v Haagu. „Od prvních her Invictus Games v roce 2014 jsme věděli, že každý závodící přispěje svým výjimečným způsobem k mozaice odolnosti, odhodlání a řešení. Tento seriál poskytne lidem z celého světa pohled do dojemných a povzbuzujících příběhů těchto závodníků na jejich cestě do Nizozemska, kam zamíří příští rok,“ uvedl princ Harry.

Nutno dodat, že Invictus Games jsou paralympijskou sportovní událostí, ve které soutěží vojáci zranění ve válce. Princ Harry je nejen iniciátorem této globální sportovní události, ale také patronem přidružené nadace. Motivujícím poselstvím her Invictus je myšlenka, že život s mentálním nebo fyzickým postižením po bojové misi je možný. Samotný název sportovní události vychází z latinského slova, které v překladu znamená „neporažený“.

Režie dokumentárního snímku se ujme oscarový Orlando von Einsiedel, který stojí za snímky Virunga či The White Helmets. Navíc to vypadá, že princ Harry bude nejen producentem filmu, ale také se objeví před kamerou. 

Mohlo by se vám líbit