Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Naturální granule pro psy - zdravá volba pro vašeho mazlíčka

Info ikona
pes

Majitelé psů se stále více zajímají o výživu svých mazlíčků, což je skvělá zpráva. Stoupá tak zájem o kvalitní krmivo, oblíbenou volbou jsou granule, zejména díky své praktičnosti. Populární volbou jsou naturální granule, které obsahují přírodní složky a nabízí to nejlepší pro vašeho psa.

Promotion | 13. 09. 2023

Bez umělých konzervantů 

Jednou z velkých výhod, kterou naturální krmivo pro psy nabízí, je absence umělých konzervantů a chemických přísad. Namísto toho jsou používány přírodní konzervanty, například vitamín E. Ten zabraňuje žluknutí tuků, a přitom je prospěšný pro psí organismus. Je totiž významným antioxidantem. Přírodní konzervace zajišťuje trvanlivost krmiva bez nežádoucích účinků na zdraví psa.

Vyvážený poměr základních živin 

Je důležité vybírat kvalitní krmivo – kromě používání přírodních látek je třeba dbát i na samotné složení krmiva. Skvělou recepturu využívá výrobce Panakei - granule obsahují maso z lokálního zdroje, různé bylinky a oleje. Jde o vyvážené krmivo s jasným složením. Na prvním místě je maso, které je doplněno dalšími surovinami. Není zde žádné místo pro nekvalitní obiloviny a bílkoviny z pochybného zdroje. Díky precizně rozepsanému složení máte jasno, co svému miláčkovi dáváte do misky. 

Doplňky pro aktivní psy 

Granule byste vždy měli vybírat dle kategorie psa – odlišnou stravu totiž vyžadují štěňata, aktivní dospělí psi a kastráti či senioři. Proto vždy vybírejte vhodné krmivo, obsah živin je přizpůsoben potřebám organismu. Kromě toho se nabízí různé doplňky stravy – pro zdravé klouby, krásnou srst, zdravý chrup či lepší imunitu. Ty jsou skvělé zejména pro velmi aktivní psy či seniory, kteří vyžadují větší péči. Ovšem výhody nabízí pro každého, nicméně granule většinou poskytují dostatek potřebných živin. 

Naturální granule jsou ideální volbou pro majitele psů, kteří chtějí svému mazlíčkovi dopřát zdravou a vyváženou stravu.

Info ikona
panakei
Měření