Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Taková normální rodinka: Mají deset dětí, a přesto domovem vládne harmonie

Info ikona

Vyvolává ve vás představa třetího potomka záchvat paniky? Pak vás možná uklidní Taina, která je maminkou deseti dětí.

Říká se, že ve velkých rodinách je hodně lásky. To bezesporu platí i pro nevšední rodinku z Finska, která se do země lesů přestěhovala z Austrálie. Taina s manželem Paulem vychovává ve velkém domě uprostřed panenské přírody deset dětí. Pokud ale máte podezření, že ve velké rodině zároveň panuje chaos, pak jste na omylu. Taina bez problému zvládá výchovu dětí, vaření veganských pokrmů i uklízení celého domu. Navíc při všech aktivitách vypadá tato čtyřicetiletá blondýnka jako bohyně!

Rodina
Zdroj: @tainalicciardotoivola

Výjimečnost celé rodiny potvrzují i jména dětí. Seznamte se s Leonardem, Cleopatrou Taina Bride, Jerusalemem, Shakespearem, Romeem, D'Artagnanem , KingJames Oceanem, Aphroditou, Nefertiti, Butterfly Bambi a Omegou Royal Fox. Mladší děti nechodí do školy a učí se doma, zároveň všechny hrají na několik hudebních nástrojů a stejně jako jejich rodiče zbožňují zdravou kuchyni.

Rodina
Zdroj: @tainalicciardotoivola

Život velké rodinky můžete sledovat na Youtube, kam Taina přidává různorodá videa. Podívat se můžete na ranní rutinu, vlogy nebo videa z cest. Možná vás překvapí, jak si děti dokážou vzájemně pomáhat a mnohdy si vystačí i bez Tainy. Zajímavé také je, jak vypadá takový „normální“ nákup v supermarketu pro desetičlennou rodinu.

Jenom si dejte pozor, aby se po zhlédnutí videa neozvaly vaše hormony. Tahle perfektní rodina totiž není tou nejlepší antikoncepcí, a je dost možné, že ji budete chtít „dohnat“ :-). 

ČTĚTE TAKÉ: Hodně dětí? Proč ne?