Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Život je příliš krátký na to, aby vás brzdily jakékoliv limity

Info ikona
Jitka, věrná zákaznice online supermarketu Rohlik.cz

Nakupování na online supermarketu má jedno velké úskalí. Když ho jednou zkusíte, nikdy nebudete chtít jinak. A co teprve když máte členství Premium.

Promotion | 22. 04. 2022

Uplynulé dva roky přinesly fenomén, o který se rozhodně nenecháme připravit. Nákup potravin on-line. V klidu, bezpečí, bez front a bez tahání těžkých tašek. Vy sami si určíte, kdy vám kurýr nákup dopra na práh vašeho domu či bytu. Jednou z věrných zákaznic on-line supermarketu Rohlík se stala také Jitka, manažerka a maminka dnes již téměř dospělého syna. „Nakupování oblečení je pro mne radost. Pokud jde o potraviny, je mojí hlavní prioritou ušetřit čas. A to mi přináší Rohlík Jitka o Rohlíku mluví jako o své milované značce. Váží si především toho, jak se on-line supermarket chová k zákazníkům. Cení si také širokou a transparentní nabídku lokálních produktů. eba pod privátní značkou Maso! máte dy jistotu, od kterého farmáře produkt pochází. A tím výčet výhod nekončí. Jitčin syn je celiak, takže musí pečlivě vybírat speciální bezlepkové potraviny. „Na rozdíl od kamenných obchodů je na Rohlíku dy široká nabídka. Z toho, co jsme schopni tu nakoupit, si syn pak hravě poskládá třeba svačinu do školy.

Co si Jitka na Rohlik.cz ještě užívá? Kromě skvělého výběru i eko přístup

Jitka si také nemůže vynachválit členství Premium. Skloubit náročnou práci a péči o rodinu není jednoduché. Vyhovuje mi garantovaný čas dodání, což je pro můj time management velmi podstatné. Baví i to, že se díky členství Premium dostanu k širší nabídce řemeslných produktů.“ A co udělalo Jitce na Rohlíku v poslední době největší radost? Ekologické tašky, které se vracejí po nákupu opět do oběhu, doslova dokud nepoloží za svou misi život!

Info ikona
Rohlik.cz

Proč se vyplatí mít Rohlík Premium

Pokud například objednáte nákup do 17.00, máte jistotu, že vám kurýr doručí nákup ještě ten samý den, a navíc za dopravu nic neplatíte. Čtyřikrát do měsíce také nemáte žádný limit pro minimální cenu nákupu. Chybí vám brambory k obědu? Žádný problém. Zapomenout nesmíme ani na 15% slevu na všechny produkty z řady Bez kompromisu a širší nabídku lokálních, řemeslných produktů oproti ostatním nakupujícím. Více se dozvíte na www.rohlik.cz/premium.