Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Dubnové novoluní přináší silnou motivaci a proud energie. Zaměřte se na fyzické aktivity

Info ikona
novoluní

Dubnové novoluní, které nastane 20. dubna roku 2023 ve znamení ohnivého Berana, slibuje silný zážitek nabitý energií. Vliv novoluní je navíc posílen zatměním Slunce, které bude součástí této astrologické události. Pocítíte silnou motivaci k dosažení vašich cílů a také příval energie, kterou můžete využít ke sportování.

Barbora Wittová | 19. 04. 2023
Mohlo by se vám líbit

Novoluní v ohnivém Beranu při zatmění Slunce

Znamení Berana je ohnivé, vášnivé a dynamické znamení, které je spojeno s iniciativou, odvahou a novými začátky. Novoluní v Beranu podporuje podnikavost a odvahu ve vyjadřování vašich potřeb a přání. Můžete cítit silnou motivaci k tomu, abyste se chopili příležitostí a nastartovali nové projekty či uskutečnili své plány. Během novoluní dojde i k zatmění Slunce, které je bohužel pozorovatelné pouze v určitých částech světa, jeho astrologický vliv se však bude projevovat po celém světě. Na chvíli přestaňte vnímat okolní vjemy a zaměřte se na vaše vnitřní pocity. Uvědomte si své skryté touhy a potřeby. Nastal čas pro introspekci, sebereflexi a prohlubování svého já. Novoluní v Beranu v kombinaci se zatměním Slunce povzbudí vaše vnitřní touhy a ambice. Můžete se cítit odvážnější a odhodlanější prosazovat své potřeby a přání.

Ideální aktivity během novoluní

Je dobré se věnovat aktivitám, které jsou v souladu s energií znamení Berana. Například se můžete věnovat sportovním aktivitám, které vám pomohou uvolnit nadbytečnou energii a zlepšit vaší kondici. Můžete se také zaměřit na zahájení nových projektů nebo cestování, které vám umožní objevovat nová místa a získávat nové zkušenosti. Dalšími aktivitami, které jsou v souladu s energií dubnového novoluní, jsou například meditace, afirmace či denní snění. Tyto praktiky vám pomohou posílit vnitřní motivaci a koncentraci, což vám umožní lépe se soustředit na vaše cíle a přání, a umožní vám spojit se s vaším vnitřním já, abyste prozkoumali své niterné pocity a mohli dojít k sebepřijetí. Můžete také zapracovat na své komunikaci s ostatními, a to zejména s osobami, které jsou pro vás důležité. Udělejte si čas na společné rodinné aktivity a posilte vaše vztahy, které vytvářejí pevné základy pro vaši budoucnost. Zaměřte se na vytváření harmonie ve svém okolí a vyváženosti v rodinném životě, ať už jde o péči o děti, partnera nebo starší členy rodiny.

Mohlo by se vám líbit

Novoluní přináší nové začátky

Jako každé novoluní, i toto dubnové v Beranu přináší nové začátky a impulsy. Během tohoto novoluní můžete pocítit silnou touhu po nezávislosti, nových začátcích a vyjádření vaší jedinečné osobnosti. Může vás motivovat k tomu, abyste se pustili do realizace svých snů. Novoluní vám také může pomoci odhalit vaše stinné stránky a negativní návyky, abyste se jich mohli zbavit a otevřít si cestu k novým začátkům. Ptejte se sami sebe, čeho skutečně chcete dosáhnout a zda jsou vaše aktivity v souladu s vašimi hodnotami a touhami. Položte si také otázku, zda jste si vědomi vašich stinných stránek a omezujících vzorců chování, které vám brání ve volném vyjádření vašeho pravého já.

Zdroj článku