Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

50 celebrit, které se nebojí mít vlasy v culíku

Info ikona
Karlie Kloss 

Jednoduchý, elegantní a praktický účes - to je culík, který volíme především na sport nebo když se nám nechce vymýšlet nic složitějšího. Není však těžké z něj vytvořit naprosto stylovou záležitost například nápadnými doplňky, výrazným líčením nebo netradiční úpravou. Inspirujte se podle padesáti slavných žen, které posunuly původně nudný a uhlazený culík o úroveň výš!

Eliška Vrbová | 4. 02. 2023

Kdy si dáváte vlasy do culíku? Hádáme, že při sportu, úklidu nebo ve chvíli, kdy máte tzv. „bad hair day“. Pravdou ale zůstává, že culík už dávno není synonymem pro domácký účes, se kterým vás může vidět maximálně partner nebo děti. Inspiraci na stylové culíky můžete čerpat například u celebrit, které v posledních letech culíky s oblibou volí. Jenom si vybavte herečku Blake Lively, která culíky možná nosí častěji než rozpuštěné vlasy. Nádherný ohon můžeme také obdivovat na modelce Karlie Kloss nebo Emily Ratajkowski. A stejně tak si čas od času dá vlasy do culíku Angelina Jolie nebo princezna z Walesu. Všechny hvězdné culíky si můžete prohlédnout v naší galerii.

Hvězdné culíky nejen na červeném koberci

Jak na culík podle celebrit?

Zalíbil se vám uhlazený culík, který nosí celebrity? Dobrou zprávou je, že ho vykouzlíte i v domácích podmínkách bez návštěvy kadeřnického studia. Pokud chcete vysoký culík, pak se předkloňte a sčesávejte vlasy do ohonu. Poté už stačí použít klasickou gumičku a culík zafixovat lakem na vlasy. S jemnými pramínky a baby vlásky u čela vám pomůže stylingový gel, díky kterému zkrotíte i nejjemnější pramínky vlasů. Voilà, perfektní uhlazený culík podle celebrit je na světě!

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku