Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Dejte sbohem obyčejné řasence. Už jste slyšela o trendu tubing mascara?

Asi každá žena zná ten pocit, kdy se marně snaží najít řasenku, která by jí vyhovovala ve všech směrech. Koupit si takový produkt, který neslepuje řasy, dodává jim objem, prodlouží je a nerozmazává se, může být opravdový boj. Kosmetický průmysl ale přišel s revoluční novinkou, která všechny tyto požadavky splňuje. Už jste slyšela o tzv. tubing maskaře?

Aneta Akgül | 6. 05. 2024

Řasenka, která se nerozmazává

Mnohé ženy bojují s tím, že se jim jakákoliv řasenka v okolí očí nepříjemně rozmazává, a kvůli tomu jejich vzhled po několika hodinách připomíná pandu. Za tento fakt ve většině případů nemohou samotné produkty, ale mastící se oční víčka, kterým nejsou řasenky přizpůsobeny.

Mastná oční víčka jsou běžným jevem, který může být způsoben řadou faktorů. Jedním z hlavních důvodů je přirozená produkce mazu. Mazové žlázy, které se nacházejí na okraji očních víček, produkují olejovitou substanci, která pomáhá udržovat oči vlhké a chrání je před nečistotami. U některých žen mohou tyto žlázy produkovat maz v nadměrném množství, což následně vede k tomu, že se jim rozmazává řasenka a všechny další produkty, které na oči aplikují. Některým ženám v tomto případě nepomáhá ani to, když místo klasické řasenky zvolí voděodolnou. Novinka v kosmetickém průmyslu – tubing mascara – ale slibuje v tomto směru naprostou revoluci. Obsahuje totiž přísadu, kterou běžné produkty postrádají.

Mohlo by se vám líbit

Zapomeňte na botox: Přirozeného omlazení pleti dosáhnete pomocí obličejové akupunktury

O klasické akupunktuře jste již určitě slyšela. Možná jste ji i někdy vyzkoušela. Tato tradiční technika čínské medicíny našla své využití i v kosmetice, kde pomáhá zjemnit a vyhladit vrásky v obličeji, aniž by byl do pokožky aplikován botox či jiné látky. Jak přesně obličejová akupunktura funguje a co se s pletí děje? To nám prozradila odbornice Barbora Dvořáková.
marianne.cz

Co je tubing mascara?

Tubing mascara se od tradičních řasenek liší přítomností speciálního typu polymerů. Tyto látky, známé také jako polyvinylpyrrolidony, jsou klíčovou složkou produktu. Když tubing řasenku aplikujete, polymery vytvoří tenký ochranný obal okolo každé řasy. Ten nejenže zvýrazní barvu, ale také řasy vizuálně prodlouží. Výsledkem je, že řasy působí mnohem delším a plnějším efektem. Právě díky tomuto tubovému obalu se navíc produkt nerozmazává a zůstává přesně tam, kde má.

Mohlo by se vám líbit

Objevte tajemství dokonalé pleti Korejek. Jejich péče o pleť patří mezi nejlepší na světě

Pokud jste zvyklá věnovat své pleti dostatečnou péči a zajímáte se o skin care, jistě jste už slyšela o korejské kosmetice. Pleť Korejek je pověstná svou dokonalostí a vypadá to, že právě jejich pečující rutina je řešením všech problémů, které s pletí souvisí. Pojďme se podívat, v čem je tak výjimečná a z jakých kroků se skládá.
marianne.cz

Benefity tubing řasenky

Tubing řasenka přináší revoluci ve způsobu, jakým řasy získávají na délce a objemu. Na rozdíl od klasických produktů, které pouze obarvují řasy, tento inovativní vzorec vytváří kolem každé řasy voděodolný obal z pigmentovaných polymerů, který zajišťuje jejich výraznější vzhled a zabraňuje odlupování nebo rozmazání.

Díky tomu jsou řasy chráněny před vlhkostí a nevznikají na nich žádné nežádoucí žmolky. Každá řasa je individuálně obalená a nadzvednutá, což zajišťuje dokonalý vzhled bez nutnosti neustálého kontrolování. Pro ženy s citlivýma očima nebo pro ty z vás, které nosíte kontaktní čočky, je tubingová řasenka ideální volbou – je šetrná a snadno se odstraňuje bez jakéhokoliv podráždění.

Vyhoďte svou starou řasenku, tubing maskara nabízí kosmetickou revoluci.
Zdroj článku

Související články

Krása
Myjete si správně vlasy? Kadeřník prozradil, zda skutečně funguje metoda, která právě boří internet

Myjete si správně vlasy? Kadeřník prozradil, zda skutečně funguje metoda, která právě boří internet

Krása
Teplo ani slunce si na vás nepřijdou: Jak správně pečovat o pleť v létě?

Teplo ani slunce si na vás nepřijdou: Jak správně pečovat o pleť v létě?

Krása
Toužíte po nových vlasech? Mezi trendy se vrací milovaný účes podle Rachel z Přátel

Toužíte po nových vlasech? Mezi trendy se vrací milovaný účes podle Rachel z Přátel

Krása
Sbohem, vrásky! Jak snadno zatočit s nedokonalostmi pleti bez zásahu jehly?

Sbohem, vrásky! Jak snadno zatočit s nedokonalostmi pleti bez zásahu jehly?