Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Éterická krása: Make-up trend roku 2024, který bude slušet každé ženě

Info ikona
make-up

Světu vládne přirozenost! To alespoň platí v kosmetickém světě, kterému v tomto roce bude dominovat trend zvaný éterická krása. Nezbývá nic jiného, než ze své kosmetické taštičky vytáhnout růžovou tvářenku, jemný rozjasňovač, přirozený make-up, černou řasenku a rtěnku.

Zdá se, že s novým rokem ozdvonilo třpytivému make-upu, výrazným rtěnkám i dramatickému líčení očí. S novým rokem naopak přichází na scénu přirozenost. To alespoň predikuje web Stylist, podle kterého bude rok 2024 patřit make-up trendu jménem ethereal accents, tedy éterické akcenty. Co si pod tímto pojmem můžeme představit? A jaké produkty k éterickému make-upu potřebujeme?

Mohlo by se vám líbit

Základ éterického líčení? Zdravá pleť

Alfou omegou dokonalého éterického líčení je zdravá a svěže vypadající pleť. Pokud víte, že vaše pečující kosmetická rutina má trhliny, nezbývá nic jiného, než ji v novém roce vyšperkovat k dokonalosti. S tím vám pomůže například nás předchozí článek o dvoufázové pečující rutině, se kterou docílíte bezchybné pleti. Svou pleť můžete dostat do perfektní kondice také díky korejské pečující rutině, které obsahuje deset důležitých kroků.

Produkty, se kterými docílíte éterického líčení

Jak na éterické líčení?

Dokážete si představit, že by vaše kosmetická taštička obsahovala jenom několik málo produktů, na které se dennodenně můžete spolehnout? Pokud patříte k ženám, které netouží po dramatickém líčení, pak vám tento éterický trend přiroste k srdci. Základem je sjednocená pleť, které docílíte s pomocí kvalitního make-upu nebo tintu. Pamatujte ale, že cílem éterického líčení není vytvořit na pleti masku. S make-upem tedy zacházejte velmi minimalisticky a vnímejte ho spíše jako pomocníka, který zakryje drobné nedostatky.

Následně si k ruce vezměte rozjasňovač, se kterým vykouzlíte zářivé lícní kosti. V tomto ohledu záleží jenom na vás, zda sáhnete po pudrovém, nebo tekutém rozjasňovači. Nezapomeňte ani na růžovou tvářenku, se kterou můžete zvýraznit také vnitřní koutky očí. Jemnou růžovou rtěnku naneste doprostřed rtů a rozetřete po rtech s pomocí nadýchaného štětce na make-up. Pokud chcete posílit éterický nádech vašeho make-upu, použijte přes rtěnku ještě bezbarvý lesk na rty. Následně už stačí nanést řasenku a voilà, éterický make-up je na světě.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku