Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Hit jara 2024 v manikúře: Máslově žlutou barvu na nehtech uvidíme všude. Inspirujte se Selenou Gomez

Nová manikúra zpěvačky a herečky Seleny Gomez udala trend v barvě nehtů na celé jaro. Když její manikér Tom Bachik, mezi jehož klientky patří například také Jennifer Lopez nebo Camila Cabello, zveřejnil na svém instagramu Seleniny nové máslově žluté nehtíky, oznámil při té příležitosti, že právě tato manikúra je trendem jara 2024.

Máslově žlutá je letos všude

Už na začátku letošního roku jsme se dozvěděli, že máslově žlutá barva bude velkým hitem po celý rok, a to ve všech oblastech. Viděli jsme ji hojně zastoupenou na přehlídkových molech, na červených kobercích i v ulicích fashion weeků po celém světě. Jak už bylo řečeno v únoru, po červené, která vládla loňskému roku, je pochopitelné, že to chce letos něco trochu světlejšího a chladnějšího. Právě máslově žlutá je skvělou volbou pro všechny. Představuje určitý kompromis, jelikož je dostatečně jasná, aby potěšila maximalisty a zároveň neutrální pro lidi, kteří mají rádi umírněnost a výrazným barvám se obloukem vyhýbají. Není divu, že se máslová dostala i do oblasti manikúry. S četným zastoupením této barvy v obchodech s oblečením máme skvělou příležitost nápaditě sladit nehty s outfitem a doplňky. Není vůbec špatný nápad zabalit se do másla od hlavy až po konečky prstů.

Mohlo by se vám líbit

Módní trendy pro rok 2024: Stylista radí, jak zvolit oblečení podle typu postavy a co se bude nosit

Pokud někdo sleduje módní trendy, neznamená to, že by je měl bezhlavě následovat. Módní trendy jsou tu od toho, aby nás inspirovaly a vedly nás určitým směrem ohledně našeho stylu a vkusu. Pokud nám módní domy řeknou, že se něco bude nosit, neznamená to, že to za každou cenu obléknout musíme. Módní stylista Radek Fišer nám prozradil, co teď bude trendy a podle čeho zvolit, zda je pro nás konkrétní kousek vhodný, nebo ne.
marianne.cz

Vyzkoušejte na jaro máslově žluté nehty

Máslově žlutá je pastelová barva v odstínu přesně mezi béžovou a kanárkově žlutou. S tak roztomilou barvou zkrátka nemůžete udělat chybu. Zapomeňte tedy na něžně růžovou, nevýraznou tělovou a další neutrální barvy a vyzkoušejte něco svěžího a trochu nečekaného. Když se podíváte na fotku krásně upravených a tvarovaných oválných nehtů dlouholeté klientky Toma Bachika zpěvačky Seleny Gomez v odstínu máslově žluté s nádechem vanilky, dostanete chuť buď na nějaký vanilkový máslový dortík, nebo na novou jarní manikúru. Myslete ovšem na to, že je velice důležité zvolit správný odstín žluté. Vybírejte spíše krémové a vyhněte se hořčičným a neonovým tónům.

Žlutá manikúra zlepšuje náladu

Dalším důvodem, proč zvolit máslově žlutou manikúru, jsou její pozitivní vibrace, které jsou na jaro jak dělané. Kartářka Sarah Potter říká, že žlutá symbolizuje odvahu, štěstí a vnáší do života vzpruhu a optimismus. „Každá barva vyzařuje určitou energii a vibrace, které mají vliv na naši náladu. Za pomoci barev můžeme ovlivnit to, jak se cítíme. Každý se potřebuje cítit vyrovnaně, a právě toho můžeme dosáhnout za pomoci barev, které nás buď přitahují nebo odpuzují,“ vysvětlila Sarah Potter Glamour.com.

Je pravda, že pohled na krásně upravené máslově žluté nehtíky, nám můžou v mžiku zlepšit den.

Máslově žlutá manikúra podle Seleny Gomez
Zdroj článku

Související články

Krása
Skřipec v hlavní roli: Naučte se 3 snadné účesy jako od profesionálního kadeřníka

Skřipec v hlavní roli: Naučte se 3 snadné účesy jako od profesionálního kadeřníka

Krása
Už jste slyšela o antimanikúře? Dejte zelenou přirozeným nehtům

Už jste slyšela o antimanikúře? Dejte zelenou přirozeným nehtům

Krása
Jak vyzrát na mastnou pleť v horkých letních dnech? Vsaďte na jednoduché tipy

Jak vyzrát na mastnou pleť v horkých letních dnech? Vsaďte na jednoduché tipy

Krása
Tradiční francouzská manikúra jinak. Ozdobte ji kytičkami nebo zvolte neonové barvy

Tradiční francouzská manikúra jinak. Ozdobte ji kytičkami nebo zvolte neonové barvy