Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Kosmetické produkty, na které přísahá Kate Moss

Britská modelka Kate Moss sice odešla do modelingového „důchodu“ už v roce 2004, avšak její pleť rozhodně důchodový věk nepřipomíná. Múza řady návrhářů oslavuje 49. narozeniny a poodhaluje tajemství věčně mladé pleti.

Nalijme si čistého vína. Kate Moss v dobách své největší popularity rozhodně nepatřila ke vzorňačkám, které by dodržovaly včasnou večerku, usínaly na hedvábném povlaku a vyhýbaly se alkoholu či cigaretám. V posledních letech ale Kate Moss ze svého divokého tempa ubrala a začala pečovat nejen o svou vnější, ale také vnitřní krásu. Důkazem je také Cosmoss, její vlastní kosmetická a wellness značka, kterou světu představila v létě minulého roku. „Cosmoss čerpá z mých životních zkušeností, mé cesty a transformace. Každý produkt byl navržen tak, aby odemkl nové rituály, které vás povedou k nalezení vnitřní rovnováhy a lásky,“ řekla o nové kosmetické značce Moss.

Mohlo by se vám líbit

Nezapomenutelné momenty, kdy Kate Moss ovládla přehlídkové molo

Kate Moss sice do modelingového "důchodu" oficiálně odešla už v roce 2004, ale několik z jejích nejlepších momentů na přehlídkovém mole se paradoxně odehrálo až poté. Pojďme si u příležitosti jejích narozenin připomenout, kdy Kate Moss na přehlídkovém mole doopravdy zazářila.
marianne.cz

O večerní kosmetické rutině

Kate Moss přiznává, že v minulosti nepřisuzovala spánku důležitost. S divokými večírky se nejen posouvala její večerka, ale také minimalizovala večerní kosmetická rutina. „V minulosti jsem se občas neobtěžovala ani odlíčit. Dnes je pro mě večerní odličování podstatný rituál. Sejmu ze sebe nejen make-up, ale také veškerou negativitu uplynulého dne,“ prozradila modelka pro Hello Magazine. Podstatnou roli v její večerní kosmetické rutině hraje produkt Golden Nectar, antioxidační olej, který Kate Moss přidává nejen do pleťového krému, ale také si pár kapek kape na jazyk. „Obsahuje CBD s příchutí ostružin, které je dobré na všechno. Antioxidační olej také nastartuje přirozený proces omlazení pokožky, podporuje hloubkovou regeneraci, zklidní podrážděnou pokožku a zanechá ji jemnější a plnější na dotek,“ vysvětluje přednost tohoto produktu.

Modelka v newsletteru pro své fanoušky také napsala, že se snaží ulehnout do postele nejdéle ve 22:30. „Díky tomu je můj večerní rituál klidný a já nemusím spěchat,“ dodala. Pro Hello Magazine Kate prozradila, že před ulehnutím do postele si zapálí svíčku, nastříká na polštář posvátnou mlhu Cosmoss a vychutná si večerní čaj. „Je pro mě důležité, aby čaj obsahoval heřmánkový květ, fenykl a meduňku. Tyto tři pomocníci zmírňují celodenní stres, ulehčují trávení a zcela uvolní mé tělo,“ říká supermodelka.

V hlavní roli SPF

Všichni víme, že opalování není pro naší pleť to pravé ořechové. Přesto mnoho z nás v letních měsících slunce vyhledává a dokáže strávit dlouhé minuty právě opalováním. A jinak tomu nebylo ani u Kate Moss. „Má vizážistka Charlotte Tilbury mi řekla, abych nechodila na slunce. Trochu jsem ji ignoroval, ale teď už neriskuji! Nevyhýbám se slunci, ale rozhodně už se neopaluji,“ řekla Kate Moss pro Grazia Magazine. Zároveň modelka přiznala, že nedá ránu bez opalovacího krému. Jejím zlatých grálem je La Roche-Posay Anthelios Fluid SPF 50. Z dekorativní kosmetiky zase zbožňuje matnou rtěnku od značky Decorté. „Moje make-upová rutina je velmi jednoduchá. Používám jakýkoliv bronzer, který mám zrovna po ruce, následně rtěnku Decorté a nakonec řasenku,“ popsala Moss pro Elle.com.

Jógou ku zdraví 

Modelka nezapomíná ani na sport. Pravdou ale zůstává, že ve fitness centru ji potkáte zcela výjimečně. „Ráda začínám ráno jógou. Můj instruktor přichází ke mně domů. Zároveň mám doma také posilovnu s kolem, ale moc často ho nevyužívám. Je to velmi náročné,“ řekla Kate Moss pro Elle. Zdá se tedy, že britskou modelku naprosto učarovala jóga, kterou se snaží praktikovat také ve chvílích stresu a vnitřního napětí. „Díky józe se dokážu soustředit na přítomný okamžik,“ uzavírá Moss.

Mohlo by se vám líbit

Z modelky business woman + 5 důvodů, proč je Kate Moss tou NEJ modelkou všech dob

Že je Kate Moss jednou z nejúspěšnějších modelek vůbec, o tom není pochyb. Dalo by se vlastně říct, že je možná tou nejúspěšnější modelkou všech dob, protože už třicet let je mezi nejfotografovanějšími a nejvyhledávanějšími lidmi na světě. Její fotografie zdobila obálku Vogue víckrát, než fotografie kohokoliv jiného. A nyní nastal další velký zlom v její hvězdné kariéře – Kate Moss zakládá vlastní modelingovou agenturu.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Krása
Jak na krásně vlnité vlasy? Autorka knihy Kudrnatá příručka radí, jak o ně správně pečovat

Jak na krásně vlnité vlasy? Autorka knihy Kudrnatá příručka radí, jak o ně správně pečovat

Krása
Trendy účesy léta 2024, které zvládnete hravě doma: Dáte přednost čelence, nebo copánkům?

Trendy účesy léta 2024, které zvládnete hravě doma: Dáte přednost čelence, nebo copánkům?

Krása
Kyselina polyglutamová: Nahradí nový trend v estetické medicíně milovanou kyselinu hyaluronovou?

Kyselina polyglutamová: Nahradí nový trend v estetické medicíně milovanou kyselinu hyaluronovou?

Krása
Myjete si správně vlasy? Kadeřník prozradil, zda skutečně funguje metoda, která právě boří internet

Myjete si správně vlasy? Kadeřník prozradil, zda skutečně funguje metoda, která právě boří internet