Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Ofina ze 70. let hlásí návrat! Také už máte střiženou záclonku?

Info ikona
Ofina

V domácí karanténě toho s vlasy příliš nezmůžete, přesto existuje jeden účes, kterého lze poměrně snadno dosáhnout. Zavzpomínejte na 70. léta a střihněte přední prameny vlasů do tzv. záclonky. Tento druh ofiny totiž hlásí comeback!

Už v loňském roce nám sedmdesátá léta dokázala, že jsou zpět. Ve velkém jsme kupovali džíny s vysokým pasem a rozšířenými nohavicemi, zamilovali jsme se do semišových bundiček i šněrovacích bot. Vypadá to, že v letošním roce sedmdesátky pronikly také do světa krásy a účesů. Momentálně si o pozornost říká tzv. záclonková ofina, která své největší slávy dosáhla právě v sedmdesátých letech.

Do ofiny, která je rozdělená ze středu čela dvě na strany, se v poslední době zamilovaly také celebrity. O zkombinování záclonky s vysokým drdolem se postarala modelka Gigi Hadid, zpěvačka Selena Gomez zase ukázala, že záclonka sluší i ženám s vlnitými vlasy a Jennifer Lopez  představila záclonku společně s účesem shag. Inspiraci můžeme čerpat také od influencerky Matildy Djerf nebo modelky Mary Lafontan. A pokud stále nevěříte v sílu záclonky, podívejte se, jak sluší naší produkční Klárce McMahon.

Mohlo by se vám líbit
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit