Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Rozmazlovat pleť, stárnout s grácií a ctít minimalismus

Info ikona
Noili

I vaše tvář se postupem času přirozeně mění. Není ale nutné podléhat panice, pokud ji začnete dopřávat trochu jinou péči, než na kterou byla zvyklá před lety. Přírodní oleje a vosky lisované za studena. Na hýčkání, které pleť rozzáří, a přitom zbytečně nezatíží, je expertem slovenská značka Noili!

Promotion | 29. 09. 2022

Vypadat skvěle v každém věku. To je sen každé ženy, ale ne každá dokáže stárnout s grácií. Vy si to dovolte. Vůbec přitom nemusíte utrácet hromadu peněz a času za hromadu kosmetických přípravků. Antiage péče může být účinná, aniž by zatížila váš rozpočet nebo pleť. „Méně je více,“ tímhle mottem se řídí značka Noili.

Krása v duchu skinimalismu

Možná to tak máte i v osobním životě — před hromaděním věcí dáváte přednost čistému vzhledu, byt si zařizujete v duchu minimalismu. Vaše osobnost chce přece dýchat! Stejně je to i s vaší pletí — hromady nejrůznějších sér, pleťových krémů a dalších lahviček s přípravky, které se snaží násilně zakrýt sebemenší nedokonalosti — to vše vaši pleť jen zatěžuje a rozhodně jí neprospívá. Pleť je po nich akorát podrážděná, objevují se pupínky. To ale neznamená, že ji nemůžete pomoct — můžete, ale když u toho necháte vyniknout její přirozenost, bude výsledek mnohonásobně lepší!

Info ikona
Noili produkty

Které blahodárné látky to jsou?

Retinoidy, jako tretinoin a retinol, to jsou sloučeniny, které pocházejí z vitaminu A. Retinoidy obecně přispívají k omlazení pokožky zvýšením obratu kožních buněk nebo tím, jak rychle vaše tělo vytváří nové vrstvy a zbavuje se starých odumřelých kožních buněk. Mohou také zvýšit vaši produkci kolagenu. V Noili se nejlépe osvědčil bakuchiol, který svými účinky připomíná retinol. Jeho hlavní benefit? Pleť nedráždí, nezpůsobuje žádné pálení ani olupování kůže.

Vitamin C (kyselina askorbová) zase představuje přírodní antioxidant a jeden z často zmiňovaných doplňků k odvrácení stárnutí. Vitamin C jako antioxidant působí proti volným radikálům, které způsobují různá poškození, mimo jiné i předčasné stárnutí.

To vše obsahují přípravky Noili. Jsou účinné, jednoduché a hlavně zcela bezpečné a příjemné pro vaši mladší a zdravěji vypadající pleť. Rozmazlete se v plné kráse!

Info ikona
Noili
Měření