Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak málo stačí ke štěstí zralé pleti!

Info ikona
Noili

Čím dál viditelnější vrásky, ztráta objemu ve tváři, snížení produkce kolagenu, povadlé kontury. To všechno jsou známky postupného stárnutí. Přitom včasnou prevencí a kvalitní péčí můžeme tento proces zpomalit — a úplně jednoduše. Jak na to?

Promotion | 21. 04. 2022

K tomu, aby byla pokožka zdravá a krásná i ve zralém věku, vlastně nepotřebuje moc. Stačí jí dopřát výživu, zklidnit a posilnit její přirozenou ochrannou bariéru. A vystačíte si jen se dvěma produkty...

Tajemství složení těch správných elixírů?

Jednoduchou anti-age péči, která v sobě obsahuje všechny tyto účinné látky, nabízí značka Noili. Složení jejích produktů? Bakuchiol svými účinky připomíná retinol, o kterém jste jistě už dost slyšela, ovšem k pleti je mnohem jemnější než retinol, a přece účinný: Při pravidelném používání zjemňuje vrásky, zpevňuje kontury tváře a dokonce si poradí i s hyperpigmentací. Kromě toho podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Nedráždí, a proto je ideální i na velmi citlivou pleť, která aktivné látky nedokáže tolerovat. Vitamin C je přírodní antioxidant, který proniká hluboko do pokožky, rozjasní pleť, sjednotí její tón a podpoří tvorbu kolagenu. Spolu s vitaminem E viditelně zlepší stav starnoucí pleti. A je tu ještě jedna blahodárná ingredience — olivový skvalan, jež pleť hydratuje a vyhlazuje vrásky, aniž by pleť jakkoliv zatížil. Pro denní použití je vhodné Bakuchiol&Squalane Oil Serum, zatímco na noc je vhodné Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum (dají se pořídit samostatně, nebo ve výhodném dvojbalení DUO Anti-age).

Info ikona
Noili

Olej (s vitaminem C) nad zlato

Již zmíněné Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum je určené jako péče na noc — opět s vitaminem C, v optimální bezpečné 5% koncentraci, jež nenarušuje ochranou bariéru pokožky. Ale pozor, olej je lepší aplikovat jako noční péči. Lépe totiž účinkuje ve chvílích, kdy vy se oddáváte spánku, tedy v době, kdy se pokožka přirozeně regeneruje. Pokud ale jinak nedáte a rozhodnete se přípravek použít během dne, určitě nezapomeňte po širokospektrální UV ochraně pleti.

Info ikona
Noili

Tip: Komplexní anti-age péče Noili na den i noc je nově dostupná ve zvýhodněném dvojbalení – nové DUO Anti-age.

Info ikona
Noili
Měření

Udělejte své pleti radost za lepší cenu

Nutně již potřebujete omlazující sérum nebo pečující olej? Pořídíte je na www.noilibeauty.com, kde momentálně probíhá slevová akce — při objednávce jakéhokoliv produktu (jednotlivého) stačí zadat kód MYNOILI a máte jistou slevu 15 % (platí do 30.6. 2022). Při nákupu také automaticky získáváte vzorek zdarma. Krása Noili pochází z mála!