Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Svatební make-up podle celebrit: Inspirujte se Adele, Dakotou Johnson nebo Zendayou

Info ikona
Dakota Johnson

Den D se blíží, vy máte vybrané svatební šaty snů, ale lámete si hlavu s make-upem a účesem? Inspiraci najdete na červeném koberci.

Karolína Peřinová | 16. 05. 2022

Většina nevěst nejvíc řeší svatební šaty. Věřte nebo ne, někdy si to žádá návštěvu třeba i dvaceti svatebních salonů, dokud nenajdou ty pravé. Na přemýšlení o svatebním make-upu už pak nezbývá moc energie. Přitom právě make-up a účes dotváří celé vzezření nevěsty k dokonalosti, ale umí ji i pěkně potrápit. Co takhle inspirovat se od těch nejpovolanějších? Od žen, které jsou na křesle nejlepších světových make-up artistů a vlasových stylistů jako doma. Dali jsme proto dohromady 7 make-up looků z červených koberců, které by zazářily i ve svatební den.

Dakota Johnson

Tento účes oplývá nedbalou elegancí a zároveň je na něm něco romantického. Krásně orámuje tvář a zároveň umožňuje využít vlasové doplňky, ať už v podobě spon nebo živých květů. Pro svatbu jako dělaný. Herečka Dakota Johnson ho doplnila jemným make-upem, ideálním pro nevěsty, které nejsou zvyklé na výrazný make-up. Celý look se nese v růžových tónech – tvářenka, oční stíny i lesk na rty v jahodovém odstínu. Ten jediný působí z celého make-upu výrazněji.

Info ikona
Dakota Johnsson

Rose Leslie

Hvězdy seriálu Hra o trůny Kit Harington a Rose Leslie si své ano řekli v roce 2018. Ačkoli nevěsta v seriálu hrála bojovnici, její svatební look se nesl spíše v duchu éterické víly. Ten podtrhla korunkou z živých bílých květů. Co se týče make-upu, na první pohled byste řekli, že snad ani žádný nemá. U Leslie zvítězila přirozenost a tzv. nahý make-up.

Info ikona
Rose Leslie
Ještě více inspirace
Mohlo by se vám líbit