Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Trend podzimu 2023: Manikúra inspirovaná vaší oblíbenou kávou

Zatímco jarní a letní měsíce patří manikúře v pastelových tónech, nadcházející podzimní (ne)čas volá po zemitých barvách. A právě tento předpoklad splňuje aktuální trend v manikúře, který zbožňuje Jennifer Lopez i Hailey Bieber. Seznamte se s latte manikúrou, která potěší nejen všechny kavárenské povaleče.

Karamelové latte, hořké kakao, čokoládové latte nebo oříškové espresso. Že si nedokážete představit svůj život bez těchto druhů káv? Pak vězte, že si vás získá také aktuální trend latte nails. Pod tímto pojmem se skrývá manikúra v hnědých a krémových tónech, která až nápadně připomíná kávové nápoje. „Podzim je roční období, během kterého mohou zazářit tmavší odstíny nehtů. Domnívám se, že letos na podzim obzvláště uvidíme manikúru v hnědých, karamelových, čokoládových až krémových odstínech. V podstatě budou nehty připomínat vaše oblíbené kávové nápoje,“ říká manikérka Jess White pro Glamour

Mohlo by se vám líbit

Už jste slyšeli o korejské manikúře?

Někdo nedá dopustit na klasický lak na nehty, jiný experimentuje s gelovými či akrylovými nehty. Pokud byste ale v devadesátých letech vyrůstali v Jižní Koreji, pravděpodobně by vaším nehtovým spojencem byla rostlina jménem netýkavka.
marianne.cz

Mnoho podob latte manikúry

Latte nails jsme zaznamenali už v letních měsících, kdy mnoho celebrit upřednostňovalo manikúru v jemně krémových odstínech se studeným podtónem. S klesající teplotou na teploměru lze ale očekávat, že se od klasické latte manikúry přesuneme k nehtům připomínajícím horkou čokoládu nebo salted caramel latte. „Jednoduše řečeno budeme upřednostňovat hřejivé a příjemné tóny latté,“ doplňuje Jess White. 

Zároveň je ale na každé z nás, jakým způsobem latte manikúru přizveme do svého života. Pokud máte rády jednoduchost, pak sáhněte po laku na nehty připomínající karamel. Stejně tak ale můžete každý nehet nalakovat jiným odstínem hnědé barvy. Milovnice francouzské manikúry zase mohou hnědou barvou nahradit klasickou bílou linku na nehtu. A skvěle vypadají také hnědé nehty v matném provedení. Možností, jak si osvojit latte manikúru, je nespočet. Záleží především na vás, jakou variantu si zvolíte. 

Inspirace na latte manikúru

A co matcha?

Patříte naopak k lidem, kteří v kavárnách upřednostňují nápoj zvaný matcha? Také vy můžete své nápojové preference promítnout na nehty. Matcha manikúra vypadá přesně tak, jak si ji představujete. Hlavním aktérem je jemný zelený odstín, který připomíná matcha latté. „Tento trend se dá nosit mnoha způsoby. Myslím, že ho často budeme vídat jako součást francouzské manikúry. Jemně zelený odstín ale vypadá skvěle také na všech nehtech,“ vysvětluje manikérka Amanda Lee pro Stylist

Mohlo by se vám líbit

Bundy a kabáty, které na podzim nebudete chtít svléknout

Venkovní teploty tomu sice neodpovídají, avšak léto se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Připravte se tedy na den, kdy léto řekne sbohem, a pořiďte si v aktuálních kolekcích stylovou podzimní bundu. Připravili jsme pro vás přehled trendy kousků, které byste v obchodech neměla přehlédnout.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Krása
Sbohem, vrásky! Jak snadno zatočit s nedokonalostmi pleti bez zásahu jehly?

Sbohem, vrásky! Jak snadno zatočit s nedokonalostmi pleti bez zásahu jehly?

Krása
Redakce testuje voděodolné řasenky: Zjistěte, které vám nesmí v létě chybět a za které je škoda utrácet

Redakce testuje voděodolné řasenky: Zjistěte, které vám nesmí v létě chybět a za které je škoda utrácet

Krása
Skřipec v hlavní roli: Naučte se 3 snadné účesy jako od profesionálního kadeřníka

Skřipec v hlavní roli: Naučte se 3 snadné účesy jako od profesionálního kadeřníka

Krása
Už jste slyšela o antimanikúře? Dejte zelenou přirozeným nehtům

Už jste slyšela o antimanikúře? Dejte zelenou přirozeným nehtům