Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Krása

Vlasové doplňky, které ozvláštní váš účes

Info ikona
Gumička

Už v loňském roce jsme ostýchavě pokukovali po sponkách, které ozvláštní účes a dodají mu notnou dávku elegance. Vypadá to ale, že letos nezůstaneme jenom u sponek a svůj doplňkový arzenál rozšíříme o robustní čelenky, retro gumičky a výrazné mašle.

Promotion
Promotion
Alžběta Rybářová | 19. 04. 2021

Patříte k lidem, kteří netráví každý den v koupelně s kulmou nebo žehličkou v ruce? Pak asi víte, co znamená bad hair day, tedy den, kdy nás vlasy neposlouchají a nelze je ukočírovat. A právě v takový okamžik se hodí, když sáhneme po vlasovém doplňku, který účesu dodá formu a navíc na sebe upoutá pozornost.

Pravdou zůstává, že vlasové doplňky nejsou žádnou novinkou. Sponky, skřipečky, látkové gumičky i mašle okupovaly naše kosmetické šuplíky už před několika lety. Následně jsme ale přešli k minimalismu a naopak vsázeli na neviditelné gumičky v barvě našich vlasů. I v oblasti vlasových doplňků ale platí, že se trendy opakují, a tak je nejvyšší čas zapátrat po barveném skřipci nebo oprášit zapomenutou gumičku scrunchie.

Sponky

Minimalistické sklony stranou! Pokud letos chcete zabodovat, pak se nebojte kombinování různorodých sponek. V tomto ohledu platí, že více je více!

Scrunchie

Při pohledu na gumičku s názvem scrunchie si rázem vzpomeneme na devadesátá léta. Na tento znovuzrozený vlasový doplněk už vsází celebrity i influencerky z celého světa, a tak je jenom na vás, zda ho také přizvete do svého účesu.

Robustní čelenka

Jak nosit robustní čelenky nás naučila už Blair Waldorf ze seriálu Gossip Girl. Oprašme tedy své vědomosti a porozhlédněme se po čelence, která upoutá pozornost. Nutno dodat, že čelenka je skvělým pomocníkem ve chvíli, kdy nemůžete najít suchý šampon.

Mašle

Ruku na srdce, mašle ve vlasech není pro každého. Pokud ale toužíte po nevšedním účesu, který vám ubere roky, pak je mašle ideálním řešením.

Skřipec

V jednu chvíli jsme ho milovali, následně zase proklínali. V současné době ale bereme skřipec na milost a pomaličku propadáme účesům, ve kterých hraje prim! Ať už ho použijete do jednoduchého drdolu nebo jím sepnete přední vlasy, pokaždé budete vypadat stylově.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion