Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Žádná pravidla! Nový trend v manikúře, který si zamilují nejen rebelky

Info ikona
Manikúra

Zatímco vloni jsme propadly perfektně provedené francouzské manikúře, v letoším roce povolíme uzdu své fantazii. O slovo se totiž hlásí mismatched manikúra, v jejímž manifestu bychom bezesporu našli heslo: „více je více“.

Říkal někdo, že perfektní manikúra spočívá ve stejně nalakovaných nehtech? Ať už jste rebelka tělem i duší, nebo jenom toužíte po mírné změně, rozhodně byste měla vědět, že letošní jaro a léto patří mismatched manikúře. Barevné pastelové laky, nesourodé motivy, jednoduché tahy či symboly - to všechno jsou aktuální trendy, které si říkají o pozornost. Nutno podotknout, že v tomto ohledu platí, že čím více barev a tvarů, tím lépe.

Možná si říkáte, že tato divoká manikúra není pro vás. Pravdou zůstává, že můžete udělat pouze malý krok z komfortní zóny, a dopřát si francouzskou manikúru s mírným nádechem mismatched. Jak na to? Poproste manikérku, aby namísto bílého gelu či laku použila barevný odstín. Výsledkem je zajímavá "Francie", kterou si v současné době zamilovalo i mnoho celebrit. Stejně tak můžete nehty ozvláštnit pouze decentními puntíky v jednotné barvě, které přidají vaší manikúře na hravosti.

Mohlo by se vám líbit
Mohlo by se vám líbit