Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Zhýčkání těla i pleti před létem? Ano, a dokonce ho teď můžete u příležitosti Dne matek vyhrát pro sebe i pro ni!

Info ikona
Krášlení těla i pleti před létem

Blíží se Den matek a vy nevíte, čím byste potěšila svoji drahou maminku? Máme pro vás žhavý tip: Luxusní kosmetické ošetření, které můžete získat pro obě úplně zdarma (soutěž o procedury za použití luxusní péče v hodnotě až 6000 Kč najdete na konci článku). A pokud se mimo to rozhodnete zajít s úpravami svého zevnějšku ještě dál, a přitom nestojíte o invazivní zásahy, podívejte se, jaké možnosti si můžete dopřát před létem.

Promotion | 28. 04. 2022

Zázrak v podobě kyseliny hyauluronové

Kyselina hyaluronová patří pro své hydratační účinky mezi zázraky v péči o pleť. Najdete ji v řadě krémů i sér, ty ale pouze hydratují svrchní část pokožky. Pokud chcete vyplnit vrásky a hydratovat pleť do hloubky, obraťte se na zkušeného dermatologa. Ten kyselinu hyaluronovou pomocí jehličky vpraví do spodních vrstev pokožky. Kyselina na sebe postupně začne vázat vodu, čímž několikanásobně zvětší svůj objem, a tím tak  udrží v pokožce vláhu, ale vyplní i hluboké vrásky nebo kruhy pod očima. Již po první aplikaci  bude vaše pleť hydratovaná, hladší a pružnější.  

Injekce proti vráskám 

Botulotoxin se využívá nejen pro vyhlazení mimických vrásek, ale dokáže zbavit i pocení. Jak funguje? „Botulotoxin sval znehybní a tím se přestanou tvořit vrásky. Pokud není vráska při zatnutí svalu vidět, například mezi obočím, i jedna aplikace ji vyzmizíkuje, samozřejmě dočasně,“ vysvětluje MUDr. Kateřina Klauzová, zástupkyně primářky dermatologie Asklepionu. Nemusíte se ale bát, že by po odeznění účinku byly vrásky hlubší či větší (díky tomu, že je sval znehybněn, vrásky se již více neprohlubují, funguje tedy skvěle i jako prevence). Tip: Botulotoxin se využívá ale i pro omezení pocení. Aplikace botulotoxinu do podpaží vás nepříjemného pocení zbaví na šest až deset měsíců. Látka se přitom dá aplikovat i na jiné části, například chodidla.

Info ikona
Botulotoxin

Celkové omlazení a regenerace bez vedlejších účinků 

Plazmaterapie dokáže omladit nejen obličej, ale také krk, dekolt nebo hřbety rukou. Je vhodná pro ty, kteří chtějí vidět výsledky hned a preferují miniinvazivní zákroky. Ošetření se hodí i pro pleť náchylnou k podrážděním a alergiím, protože se při něm používá tělu vlastní látka, tudíž nevznikají žádné vedlejší reakce. Lékař vám odebere 10 ml krve a ve speciálním přístroji oddělí plazmu od krvinek. Tu vám pak jemně aplikuje jehlou zpět do kůže, aby se spustily hojivé procesy. Výsledkem toho šetrného ošetření je nejen omlazení pleti, ale také zmenšení pórů nebo redukce jizviček po akné. Tip: Pokud se rozhodnete pro omlazení pomocí injekčních zákroků, pamatujte, že mohou být prováděny jen lékařem s potřebnými atestacemi a praxí. Protože pouze odborník dokáže vaši tvář správně posoudit, zná dokonale anatomii a ví, kam injekci a v  jakém množství ideálně píchnout, aby docílil požadovaného a hlavně přirozeného efektu.

Lepší tělo během jediného sezení

Pokud potřebujete vyhladit celulitidu, nebo odstranit tukové polštářky v problémových partiích, teď je k tomu správný čas. Můžete vyzkoušet neinvazivní kryolipolýzu CoolTech, jež vás po jednom ošetření zbaví až 30 % tuku v ošetřované partii. Tuk se postupně odpaluje lymfatickým systémem a pro dokonalý výsledek je vhodné ošetření třikrát zopakovat. Na celulitidu, zrychlení lymfatického systému a odvodnění zase funguje bodyformingový přístroj LPG. Přístroj během příjemné mechanické biostimulace nastartuje lymfatický oběh, díky čemuž se aktivují detoxikační procesy a tělo se zbavuje přebytečné vody. Výsledek? Hladší a pevnější pokožka. Ideální je 5–10 opakování. Další info o zkrášlujících procedurách najdete na www.asklepion.cz.

Vyhrajte beauty ošetření pro 2 osoby v hodnotě až 6000 Kč!

Luxusní kosmetické ošetření, které můžete dle libosti podstoupit společně se svou maminkou buď v Praze v Karlových Varech, v Mariánských Lázních, nebo Českých Budějovicích. Profesionální kosmetičky vám doporučí a následně provedou proceduru pomocí francouzské kosmetiky PHYTOMER na míru vaší pleti. Co musíte udělat pro to, abyste pro vás obě tohle blaho získala? Zaregistrujte se prostřednictvím formuláře, který najdete níže, a odpovězte na otázku: Kolik lékařů najdete na oddělení dermatologie Asklepionu v Praze? (Nápovědu objevíte na stránkách www.asklepion.cz). Soutěž probíhá do 12.5. 2022. Tak hodně štěstí a krásy!

Měření