Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

14 členek královských rodin, které jsou stejně stylové jako vévodkyně Kate

Info ikona
Royals

Kdo by nemiloval vévodkyni Kate a její honosné, elegantní i ležérní outifty a vždy upravený vzhled. V Evropě i ve světě je ale spoustu dalších členek královských rodin, které jsou neméně stylové a jejich šatník rozhodně stojí za pozornost!

Eliška Vrbová | 1. 02. 2021

Kněžna monacká, hraběnka z Wessexu, princezna švédská, dánská, saúdská či thajská. To je jen zlomek stylových žen z královských rodin po celém světě, které si zaslouží pozornost nejen kvůli svým zájmům a zásluhám, ale také kvůli stylovým šatníkům. Ty jsou synonymem pro eleganci, nadčasovost, ženskost a často slouží jako zdroj módní inspirace. 

Spoustu členek královských rodin si uvědomuje svůj vliv a chtějí ho náležitě využít. Proto např. nakupují u lokálních a udržitelných značek. Meghan Markle tak několikrát obula tenisky veganské značky, které si díky ní staly populární. Korunní princezna Marie Dánská zase ráda nakupuje u dánských značek a podporuje tak menší návrháře.

Thajská princezna Sirivannavari Nariratana Rajakanya dokonce založila vlastní módní značku a Ranija al-Jasín, královna Jordánska se v oblékání řídí svým náboženstvím. Je muslimka a tak volí zejména sukně pod kolena a delší rukávy.

Každá z nich je jiná, ale jedno mají společné a tím je skvělý styl, kterým se rádi necháme inspirovat. V následující galerii si můžete prohlédnout ty nejstylovější a nejzajímavější ženy z královských rodin na světě.