Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

18 svetrů, které oblečete i v létě, když se slunce schovává

Počasí v posledních dnech se nedá nazývat úplně letním a vy tím pádem možná tápete, co si vlastně obléct. Touhle dobou přeci běžně nosíte letní šaty a ne podzimní kabát! Proto pro vás máme tipy na celkem osmnáct svetrů, do nichž se můžete zachumlat po dobu nepříznivého deštivého počasí.

Eliška Vrbová | 28. 07. 2017

Pojmenování "letní svetry" v sobě sice nese nádech oxymorónu, ale věřte, že kvůli chladnému a deštivému počasí, co nás v posledních dnech provází, si tento termín možná osvojíte. Svetr navíc určitě využijete i po návratu skutečného léta, protože rána i večery budou čím dál tím chladnější. Anebo se třeba ještě chystáte na dovolenou do Británie? Tam takový vlněný svetr volného střihu jako když najdete!

Vybrali jsme pro vás hned osmnáct stylových svetrů od značek Tom Tailor, Vila, Vero Moda, Scotch & Soda, Ichi, Selected, Adidas Originals, Desigual, Tommy Hilfiger a MbyM. Svetry jsou v odstínech bílé, krémové, šedé, hnědé, ale třeba i s květy či pruhy. Svetry volnějšího střihu, s rolákem, upnuté, s dlouhým či tříčtvrtečním rukávem - zkrátka tolik variant, abyste si mohla vybrat ten, který vám bude do šatníku sedět nejlépe.