Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

25 fotografií, které dokazují, že Amal a George Clooney jsou stylový pár

Info ikona
Amal a George

Zamilované pohledy, láskyplná objetí i vřelé doteky naznačují, že Amal a George Clooney jsou spolu krátce. Pravdou ale zůstává, že letos oslaví už osm let od první schůzky. Zdá se, že tenhle pár zná tajemství šťastného vztahu.

Poprvé se tváří v tvář seznámili v Itálii, a to u jezera Como v červenci 2013. „Tehdy jsem si hned říkal, že je krásná, vtipná a samozřejmě chytrá,“ popisoval seznámení George Clooney pro The Hollywood Reporter. Začátky jejich vztahu byly ale velmi ostražité. „Psali jsme si, posílali jsme si e-maily a volali si. Většinou jsme probírali, co právě prožíváme ve svém životě. Až po čase se ukázalo, že jsme víc než jenom přátelé,“ dodal Clooney v rozhovoru. 

Hvězdný pár: Amal & George Clooney

Pohádková svatba

Netrvalo dlouho a George si začal pohrávat s myšlenkou zásnub. „Vrátili jsme se z dovolené v Keni a já jsem neustále koukal na fotku Amal, na které byla s žirafami. V tu chvíli jsem si řekl, že si ji chci vzít,“ prozradil herec. A tak, šest měsíců od oficiálního začátku randění, George Clooney před Amal poklekl a vyslovil žádost o ruku. „Pořád sledovala prsten a říkala: ‚Ach, můj bože‘. Trvalo to dvacet minut, než řekla ano. Byla opravdu v šoku,“ vzpomíná George na zásnuby.

Svatba proběhla v září 2014 a rozhodně se zařadila k velkolepým veselkám. Na svatební obřad do hotelu Aman Canal Grand v italských Benátkách dorazily zástupy hvězd první kategorie. Mezi svatebčany například nechyběl Matt Damon, Anna Wintour, Cindy Crawford nebo Emily Blunt. Do módní historie se bezesporu zapsaly také Amaliny svatební šaty, které pro nevěstu navrhl Oscar de la Renta.

Dvojitá dávka štěstí

Štěstí přichází ve chvíli, kdy to nejméně čekáte. Pod to by se zfleku podepsala i Amal s Georgem, kteří v únoru 2017 oznámili, že čekají dvojčata. „Ultrazvuk mi vyrazil dech, byli tam dva,“ nechal se slyšet George. Miminka se sice narodila o dva měsíce před plánovaným termínem, ale naštěstí vše proběhlo bez komplikací, a tak se novopečení rodiče mohli těšit z malé Elly a Alexandera. Zdá se, že děti utužily vztah mezi Georgem a Amal. „Každý den ve svém životě cítím štěstí. Štěstí z mé kariéry. Štěstí, že jsem potkal dokonalou partnerku,“ řekl George v rozhovoru.

Láskyplná slova a činy neopustily pár ani během pandemie koronaviru. Zatímco většina partnerů pekla chléb nebo si lezla na nervy, Amal s Georgem si psali dopisy, které si schovávali po bytě. „Já jí dopis nechám na stole, ona mi schová pod polštář. Jsem velkým milovníkem dopisů,“ přiznal George pro AARP v lednu 2021.

Nutno dodat, že z Amal a Georga vyzařuje nejen láska, ale také neskutečný šarm. Důkazem je těchto pětadvacet fotografií, které si můžete prohlédnout v naší galerii. 

Mohlo by se vám líbit
Mohlo by se vám líbit