Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Opravdu oslavila 45. narozeniny? Amal Clooney jako hvězda červeného koberce

Info ikona
Amal Clooney

Nehrála v hollywoodském kasovním trháku, neznáte ji z přehlídkových mol předních módních domů a dokonce není ani slavnou moderátorkou nebo zpěvačkou. Přesto Amal Clooney důvěrně známe a nemůžeme se zbavit dojmu, že oplývá jedinečnou aurou.

Amal Clooney si rozhodně nezaslouží škatulku „manželka George Clooneyho“. Hádáme, že o britské právničce libanonského původu bychom slyšeli i v případě, že by se neprovdala za hollywoodského herce. V advokátní praxi se totiž specializuje na mezinárodní lidské právo a mezinárodní trestní právo, a zároveň není žádným tajemstvím, že zastupovala bývalou ukrajinskou premiérku Julii Tymošenkovou nebo Juliana Assange, zakladatele WikiLeaks. Nutno ale dodat, že talentovaná Amal Clooney válí nejen v soudních síních, ale také na červeném koberci, kam často doprovází svého manžela.

Mohlo by se vám líbit

Trend, který milovala Diana a nosí ho i Kate. Kohoutí stopa je zpět!

Zapátrejte v šatníku a vytáhněte z něho kousky, pro které je charakteristická kohoutí stopa. Vzor, který dál světu Christian Dior, totiž hlásí návrat.
marianne.cz

V dobré společnosti

Amal Clooney patří k ženám, které mají módní vkus v krvi. Jenom vzpomeňme na její okouzlující svatební šaty, které navrhl Oscar de la Renta. Pokud jde o slavnostní premiéry filmů nebo velké společenské akce, pak Amal sahá po róbách od věhlasných návrhářů. Alexander McQueen, Dior, John Galliano, Giambattista Valli, Saint Laurent, Gucci nebo Atelier Versace – to je jenom zlomek návrhářů, které Amal Clooney s oblibou obléká.

Nutno ale dodat, že také během „běžného“ pracovního dne můžeme Amal zahlédnout ve stylovém outfitu, respektive padnoucím kostýmku nebo šatech ke kolenům. Zapomenout nemůžeme například na žluté šaty Bottega Veneta, které Amal doplnila o kabát stejné barvy. Na schůzku s bývalým premiérem Velké Británie Davidem Cameronem zase Amal oblékla krémově bílý kostýmek Giambattista Valli a v jejím šatníku nechybí ani formální šaty od Camillo Bona.

Nejkrásnější outfity, které Amal Clooney oblékla na červený koberec, najdete v naší galerii.

Amal Clooney jako hvězda červeného koberce
Mohlo by se vám líbit

25 fotografií, které dokazují, že Amal a George Clooney jsou stylový pár

Zamilované pohledy, láskyplná objetí i vřelé doteky naznačují, že Amal a George Clooney jsou spolu krátce. Pravdou ale zůstává, že letos oslaví už osm let od první schůzky. Zdá se, že tenhle pár zná tajemství šťastného vztahu.
marianne.cz
Zdroj článku