Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Úzkým džínám definitivně odzvonilo: Baggy džíny jsou neuvěřitelně pohodlné a sluší všem

Až příliš dlouho jsme se soukali do úzkých džínů, které sice dávaly na odiv naše křivky, ale příliš pohodlné nebyly. Přišel čas, aby jim tak definitivně odzvonilo. Kalhoty, které budou vládnou roku 2024 se nazývají baggy a vyznačují širokými nohavicemi. Proč si módní návrháři tyto džíny tak oblíbili a jak se dají nosit?

Baggy džíny jsou největším trendem roku 2024

Můžete je najít pod názvem baggy, puddle, nebo wide-leg, ale zjednodušeně jsou to zkrátka široké džíny. Všude kolem jsme je mohli vidět už v dřívějších sezónách, nicméně tentokrát přicházejí s plnou parádou a v takové síle, že se milovníci a neústupní zastánci upnutých džínů budou bát vyjít ven na ulici. Pokud milujete módou, sledujete trendy a zakládáte si na pověsti té, která je vždy IN a jde s dobou, měly by být tyto široké kalhoty u vás na prvním místě džínových must have trendů (pokud je samozřejmě už dávno nemáte).

Mohlo by se vám líbit

Vlasový trend 2024: Oblíbený střih z 90. let je nyní opět v kurzu

90. léta nadále hrají velkou roli v trendech mezi účesy. Obzvláště populární trend bude v roce 2024 tzv. “boční ofina“. Možná si myslíte, že nevíte, o co se jedná, ale tento střih budete znát velmi dobře. Výhodou je, že sluší opravdu téměř každému tvaru obličeje. Inspirujte se v naší galerii a vyberte si formu účesu, která vám dodá sebevědomí.
marianne.cz

Trendy džíny roku 2024 jsou neuvěřitelně pohodlné 

I když měly méně odvážné a méně kreativní duše už dost času na to, aby si na tento trend zvykly, stále se může stát, že nad nimi bude někdo ohrnovat nos. Pokud se tak stane, pomyslete na ten největší benefit, který tento trend přináší, a sice, že kromě toho, že jsou „prostě boží“ a zábavné, jsou neuvěřitelně pohodlné. Představte si, jak se asi cítí ti, co se v upnutých džínách pořádně ani neposadí a pohoršené pohledy vás vůbec nebudou nemuset trápit.

S trendy džínami roku 2024 vytvoříte celou škálu outfitů

Samozřejmě platí, že je potřeba umět tyto džíny správně nosit, jsou ale mnohem víc univerzální, než byste možná čekali. Klíčem k úspěchu je vypasovaný top, nebo košile zastrčená dovnitř. K tomu si oblékněte sako, zvolte boty do špičky a budete vypadat naprosto úžasně. Nebo je zkombinujte s upnutým topem, páskem pro zvýraznění pasu a obujte k nim masivní tenisky. Nosit široké džíny rozhodně neznamená, že v nich nemůžete být sexy. Navíc v nich budete působit uvolněným a cool dojmem. Dobré je, že s nimi můžete vykouzlit elegantní, sportovní, bohémský i minimalistický outfit. Stačí jen správně zkombinovat jednotlivé kousky a zvolit správné doplňky. Široké džíny jsou ale také velmi ošemetné, protože při jejich stylingu vzniká velký prostor pro chyby.

Prohlédněte si galerii a nechte se inspirovat. Zjistěte, jakými všemi možnými způsoby se dají široké džíny kombinovat.

GALERIE: Široké džíny jsou trendem v roce 2024: Jak je správně nosit?
Zdroj článku

Související články

Móda
Módní ikona a vlivná první dáma USA: Slavné momenty Jackie Kennedy Onassis

Módní ikona a vlivná první dáma USA: Slavné momenty Jackie Kennedy Onassis

Móda
Saténová sukně je ideální do práce, na rande i na procházku. Už máte doma tu svou?

Saténová sukně je ideální do práce, na rande i na procházku. Už máte doma tu svou?

Móda
Jediný kousek, který budete letos v létě potřebovat: Je pohodlný a vypadá extra stylově

Jediný kousek, který budete letos v létě potřebovat: Je pohodlný a vypadá extra stylově

Móda
Legendární Cher brzy oslaví 78 let: Podívejte se na její nejikoničtější módní momenty

Legendární Cher brzy oslaví 78 let: Podívejte se na její nejikoničtější módní momenty