Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vlasový trend 2024: Oblíbený střih z 90. let je nyní opět v kurzu

Info ikona
Vlasový trend 2024: Střih z 90. let je nyní opět v kurzu

90. léta nadále hrají velkou roli v trendech mezi účesy. Obzvláště populární trend bude v roce 2024 tzv. “boční ofina“. Možná si myslíte, že nevíte, o co se jedná, ale tento střih budete znát velmi dobře. Výhodou je, že sluší opravdu téměř každému tvaru obličeje. Inspirujte se v naší galerii a vyberte si formu účesu, která vám dodá sebevědomí.

Nicol Prosová | 4. 02. 2024

Butterfly cut, oblíbený bob nebo střih alá Rachel Greenová z Přátel: Trendů pro rok 2023 a 2024 je nepřeberně. V roce 2024 je jasné, že se trendy 90. let nadále vracejí a získávají si na oblibě nejen mezi slavnými osobnostmi. Nejnovější a údajně největší trend roku 2024 ovlivňuje pouze přední stranu našich vlasů, délku zbytku účesu si můžete rozhodnout vy sama. „Boční ofinu“ budete milovat!

Účesový trend roku 2024: Boční ofina z 90. let je nyní opět v kurzu

Mini ofina, záclonová ofina a podobné střihy jsou stále v kurzu, ale v roce 2024 přichází jejich staronová konkurence z 90. let. Ofinu do strany si možná pamatujete, ale nebojte, nejnovější trend přichází ve svěžejší a modernější verzi, než si pamatujete.

Mohlo by se vám líbit

Jak nosit boční ofinu?

Největším benefitem boční ofiny je, že se tento střih nosí mnohem příjemněji, je totiž jednoduchý na údržbu a hlavně působí vzdušně, jemně a sofistikovaně. Délky ofiny jsou prostříhány do různých délek a poté stylizovány na jednu stranu.

Boční ofina: Kdo může nosit trend roku 2024?

Tento žhavý trend si oblíbily krásky jako herečka Lily Collins nebo zpěvačka Dua Lipa. Trendy boční ofina je letos tak oblíbená, především proto, že je tak nekomplikovaná. Bez ohledu na to, jaký máte účes nebo délku vlasů, tato ofina se vždy hodí a nic nepokazí. Pokud tedy uvažujete o lehké změně účesu, boční ofina je jasnou volbou pro rok 2024. Inspirujte se v naší galerii!

Vlasový trend 2024: Střih z 90. let je nyní opět v kurzu! Inspirujte se v naší galerii
Zdroj článku