Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Finální zimní výprodeje ve Fashion Areně vrcholí na Valentýna!

Finální zimní výprodeje ve Fashion Areně vrcholí na Valentýna!

Osvěžte svůj zimní outfit na lyže či snowbard ve Fashion Areně. Finální výprodeje jsou 12.- 14.2.!

Karolína Peřinová | 11. 02. 2016

Zima naplno udeřila až v lednu a za dveřmi jsou finální zimní výprodeje ve Fashion Areně. Štěrboholské outletové centrum nabízí celý rok zboží více než 200 světových značek se slevou 30 – 70 %. Několikrát v roce však nasadí ceny přímo neodolatelné. O víkendu 12.- 14.2. budou právě ty dny, kdy Fashion Arena nad rámec standardních cen poskytne mnoho dodatečných slev a produkty o tomto víkendu budou zlevněny až o neuvěřitelných 90 %! Tato „slevová odměna“ zákazníkům Fashion Areny bude zároveň i pěkným dárkem k svátku sv.Valentýna, kdy v outletu mnoho obchodů nabídne speciální slevy na produkty, které svátek mnoha zamilovaným párům zpříjemní.

Oblečení na svah nemusí být nudné!

V posledních dvou dekádách se z lyžování a posléze i snowboardingu stala v Čechách takřka společenská záležitost. Hromadně se jezdí brázdit svahy, ale i překonávat dlouhé vzdálenosti na běžkách či pěšky. Od dob devadesátých let se však určitá část zimní zábavy výrazně proměnila. Tou částí je oblékání. Při pohledu na fotografie dobového oblečení z 20. a 30. let se nejednomu horalovi objeví slza v oku. Jaká nápaditost a elegance! Škoda, že v druhé polovině 20. století se tato stylovost vytratila. V posledních 15 letech se však móda na hory vrátila a s ní i mnoho různých tvarů, barev a střihů. Na lyže se dnes dají sehnat slušivé overaly či pořádně zateplené bundy zejména pro dámy, které musí být v nižších teplotách více chráněny než pánové. Pro velké sportovce, kteří mají rádi aktivní pohyb, při kterém se pořádně zahřejí, jsou v posledních letech v široké nabídce softshellové bundy.

Softshellová bunda je zevnitř jemně zateplená, ale zejména nepouští teplo směrem ven a vítr směrem dovnitř. Sportovec tudíž „neofoukne“, což je na horách největší svízelí delších pěších či běžeckých výprav. Softshellová bunda není vhodná k postávání u vleku s čajem v ruce. Je určená na aktivní pohyb, který vytvoří dostatečné množství tepla, které bunda udrží u těla a tak vás zahřeje. Pokud se tedy na výletech chcete na nějakém místě déle kochat či se vám stane, že vás při lyžování zastihnou delší fronty u lanovek, je jistě dobré mít u sebe v batohu pro jistotu další teplejší vrstvu na přioblečení. Širokou nabídku softshellových bund, lyžařských a snowboardových kalhot či nejrůznějších módních doplňků pro zimní sporty ve Fashion Areně najdete v obchodech Alpine Pro, Columbia, Hannah, Helly Hansen, či Kilpi. Váš sjezdovkový šatník tak může být ve vteřině a za příjemnou outletovou cenu osvěžen stylovým kouskem anebo přímo celý proměněn. Kdo by uvažoval i o inovaci sportovní výstroje, ten v obchodech Rossignol a Salomon může najít i letošní modely sjezdových i běžeckých lyží a bot pro oba druhy lyžování za skvělé ceny.

Více o aktuálních slevách nad rámec outletových cen najdete na stránkách http://www.fashion-arena.cz/cs/akcni-nabidky