Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Florence Pugh jako hvězda červeného koberce! Prohlédněte si její smyslné róby

Info ikona
Florence Pugh

Britská herečka Florence Pugh si v posledních letech říká o pozornost. Zazářila nejen ve filmech Midsommar, Black Widow nebo Don‘t Worry Darling, ale také na červeném koberci.

Zdá se, že nám před očima roste nová herecká hvězda! Britská herečka Florence Pugh na sebe poprvé upozornila rolí Katherine ve filmu Lady Macbeth, za kterou si vysloužila cenu British Independent Film Award. Všimnout jste si jí mohli také v seriálu Marcella nebo „moderním“ hororu Midsommar. Pravdou ale zůstává, že mnoho diváků ji poprvé zaregistrovalo až v superhrdinském filmu Black Widow či ve snímku Don‘t Worry Darling, kde si zahrála po boku Harryho Stylese. Florence Pugh jde z role do role a ve svých sedmadvaceti letech má skvěle našlápnuto k hvězdné kariéře.

Hvězdný je ale také její módní vkus. Stačí se poohlédnout zpátky do minulosti a prohlédnout si róby, které herečka oblékla na červený koberec. Například v prosinci loňského roku nás nadchla růžovými šaty ze saténu s dlouhou vlečkou. Zapomenout nemůžeme ani na róby od značky Rodarte, které Florence Pugh nosí velmi často. K oblíbeným značkám patří také Valentino. Mimochodem, právě v šatech od Valentino se Florence Pugh postarala o malý rozruch. Sytě růžové šifonové šaty totiž byly průsvitné a Florence tak odhalila své poprsí. „Odhalující“ šaty vyvolaly poprask i kritiku. Herečka ale s nadhledem reagovala a na svůj Instagram „haterů“ napsala vzkaz: „Respektujte lidi. Respektujte těla. Respektujte všechny ženy. Respektujte lidi. Život bude mnohem jednodušší, slibuji. A to vše kvůli dvěma roztomilým bradavkám…“

Všechny oslnivé róby, které Florence Pugh oblékla, najdete v naší galerii.

Florence Pugh a její nezapomenutelné róby
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku