Grammy 2021: Kdo zazářil na červeném koberci?
Udílení hudebních cen Grammy nezastavila ani pandemie koronaviru. I když se akce nemohli zúčastnit diváci, několik hvězd se přece jenom na červeném koberci blýsklo.
Letošní udílení hudebních cen Grammy se neslo v koronavirovém duchu. Hlediště bez diváků, virtuální přenos i nejapné žerty o covidu-19 byly nedílnou součástí večera, který moderoval Trevor Noah. Přesto všechno se 63. ročník udílení cen Grammy uskutečnil a ukázal na nejúspěšnější hudební interprety minulého roku.
Historický moment si užila zpěvačka Beyoncé, která s osmadvaceti oceněními překonala rekord v celkovém počtu vítězství v ženské kategorii. Naopak Taylor Swift se stala první ženou, která už potřetí opanovala kategorii nejlepší album. Prvního ocenění za nejlepší popový výkon se dočkal zpěvák Harry Styles se svým hitem Watermeloun Sugar a svou první sošku Grammy získala také devítiletá Blue Ivy, která s Beyoncé a Wizkidem zvítězila v kategorii nejlepší hudební videoklip.
A komu patřil červený koberec? Zpěvačka Megan Thee Stallion vsadila na zářivě oranžové šaty, Doja Cat se nebála hlubokého výstřihu a Billie Eilish si na červený koberec nezapomněla vzít svůj milovaný klobouček značky Gucci. Více outfitů objevíte v naší galerii.
Galerie: 63. ročník udílení cen Grammy
Marianne Talk s ženou, která vydělává na OnlyFans
Nejčtenější články
Omlazující triky Heleny Vondráčkové na prahu 80: Její vizážista prozrazuje krém, na který nedá dopustit, i jednu tajnou zbraň
Kvíz: Jak dobře znáte Českou republiku? Ověřte si, zda byste se svými vědomostmi obstáli ve školních lavicích
Letní kalhoty do horkých dnů, které vykouzlí krásnou postavu. Vybíráme speciální kousky pro ženy s kily navíc
Doporučujeme
Načíst dalšíMohlo by se vám líbit

Luxusní balkon téměř zadarmo: Ze starých palet a PET lahví vytvoříte oázu, kterou vám budou sousedé závidět







