Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

H&M Hello Member jako vstupenka k exkluzivnímu, a přitom odpovědnému nakupování

Info ikona
Výhodné nakupování v H&M

Už dlouho toužíte vystoupit z davu a udělat něco spontánního? Plnit si tajné sny, nechávat se rozmazlovat nebo nakupovat trendy kousky, aniž byste přitom zatížila rodinný rozpočet nebo planetu? Že jste ještě neslyšela o H&M Hello Member? Pojďte to rychle změnit!

Promotion | 8. 09. 2021

Nejprve se zaregistrujte na hm.com, anebo si do svého chytrého telefonu stáhněte aplikaci H&M. Ovšem 10% slevu na příští nákup berte jen jako welcome drink! Členství v H&M Hello Member vám totiž přinese nekonečnou řadu extra slev na zlevněné produkty, dopravu zdarma nad 800 Kč či  bezplatné vrácení online nákupů. Navíc je zcela digitální, takže už nikdy nebudete muset ve své peněžence lovit plastovou kartičku. A pozitiva pokračují.

Info ikona
Výhodné nákupy v H&M

Budete sbírat body

Za jakoukoliv aktivitu. Ať už cokoliv v H&M nakoupíte nebo jen veřejně napíšete, jak jste byla se zbožím spokojená. Za každých 2000 obdržíte bonusový šek, který můžete v obchodě proměnit za vysněné kousky. Jakmile však dosáhnete magické hranice 6000 bodů, dosáhnete ještě vyšší úrovně s názvem Plus Member, kde si budete připadat jako v nákupním ráji. Plyne z něj například: Přístup k ještě větším slevám, doprava zcela zdarma, přednostní možnost nakupovat v rámci exkluzivních akcí a mnoho, mnoho dalšího….

Odměna za udržitelné smýšlení

Zajímá vás ekologický dopad módního průmyslu? Tak to se vám bude v klubu líbit! Pokud totiž nakoupíte kousky s označením Conscious, další plusové body za váš fajn přístup vás neminou. Co je ale nejlepší – pokud doneste do prodejny kousky, které už nenosíte, opět budete odměnená.

Info ikona
Výhodné nákupy v H&M

Na jedné vlně se všemi milovanými

Máte blízké, které byste chtěla členstvím v H&M Hello Member potěšit? Povězte jim s radostí o něm! Anebo je nasměrujte na stránky H&M.