Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Móda

Jak vypadat naprosto skvěle na letišti podle hollywoodských ikon

Info ikona
Audrey Hepburn

Přemýšlíte, jak to jen ty celebrity dělají, že vypadají i na letišti stále skvěle? Možná se tak narodily a možná mají třeba celé letadlo a celý personál jen pro sebe. Ať tak nebo tak, stylem hollywoodských ikon se můžeme inspirovat vždycky.

Promotion
Eliška Vrbová | 22. 11. 2018

Blíží se Vánoce a s těmi je spojené i cestování za rodinou. Někdy musíme kvůli vánočním svátkům překonat i mnohem větší vzdálenosti, proto letiště o svátcích praskají ve švech asi jako ve filmu Láska nebeská. Ovšem ve všem tom shonu a stresu, jestli máme všechna zavazadla a doklady, si málokdy najdeme čas na to, abychom se stylově oblékly a upravily.

Hvězdám, jako jsou Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, princezna Diana nebo Sophia Loren se ale vždycky nějakým zázrakem povedlo vypadat naprosto bez chybičky i při cestování. Snímek, jak Marilyn vystupuje z letadla v huňatém kožichu se svými typickými blond loknami, se stal symbolem stejně jako ona sama. Twiggy ani na chvíli neopustila své stylové já, když pózovala na letadlových schůdcích a Elizabeth Taylor se dokonce inspirovala módou letušek a na jednu ze svých cest si vzala klobouček se třpytivou broží.

Brigitte Bardot, Jane Birkin a Jackie Onassis, ty všechny moc dobře věděly, jak se obléct, aby udělaly skvělý první dojem na kohokoliv, kdo na ně na letišti čeká. Nejen ikony 60. let, ale i ty současné to s letištní módou zkrátka umí. Victoria Beckham na sobě nikdy nedá znát, že by jí snad cestování letadlem působilo nějaké nepohodlí a Rihanna sice cestuje v teplákové soupravě DKNY, nezapomíná však na rudou rtěnku a perfektní účes.

V galerii si můžete prohlédnout outfity všech hollywoodských ikon dob minulých i dnešních.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion