Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jak vypadat naprosto skvěle na letišti podle hollywoodských ikon

Info ikona
Audrey Hepburn

Přemýšlíte, jak to jen ty celebrity dělají, že vypadají i na letišti stále skvěle? Možná se tak narodily a možná mají třeba celé letadlo a celý personál jen pro sebe. Ať tak nebo tak, stylem hollywoodských ikon se můžeme inspirovat vždycky.

Eliška Vrbová | 13. 05. 2023

Léto je za rohem a s ním je bezpochyby spojené také cestování. A leckdy cesta na dovolenou začíná právě na letišti. Ovšem ve všem tom shonu a stresu, jestli máme všechna zavazadla a doklady, si málokdy najdeme čas na to, abychom se stylově oblékly a upravily.

Mohlo by se vám líbit

Hvězdná inspirace

Hvězdám, jako jsou Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, princezna Diana nebo Sophia Loren se ale vždycky nějakým zázrakem povedlo vypadat naprosto bez chybičky i při cestování. Snímek, jak Marilyn vystupuje z letadla v huňatém kožichu se svými typickými blond loknami, se stal symbolem stejně jako ona sama. Twiggy ani na chvíli neopustila své stylové já, když pózovala na letadlových schůdcích a Elizabeth Taylor se dokonce inspirovala módou letušek a na jednu ze svých cest si vzala klobouček se třpytivou broží.

Brigitte Bardot, Jane Birkin a Jackie Onassis, ty všechny moc dobře věděly, jak se obléct, aby udělaly skvělý první dojem na kohokoliv, kdo na ně na letišti čeká. Nejen ikony 60. let, ale i ty současné to s letištní módou zkrátka umí. Victoria Beckham na sobě nikdy nedá znát, že by jí snad cestování letadlem působilo nějaké nepohodlí a Rihanna sice cestuje v teplákové soupravě DKNY, nezapomíná však na rudou rtěnku a perfektní účes.

V galerii si můžete prohlédnout outfity všech hollywoodských ikon dob minulých i dnešních.

Letištní hvězdná móda
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku