Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Léto ještě neskončilo: Inspirace na letní šaty do 600 Kč

Info ikona
šaty

Po propršených týdnech se o slovo opět přihlásilo léto! A spolu s ním i tropické teploty, díky kterým opět můžete vynést letní šaty, sukně a lněné kraťasy. Zároveň ale nic nebrání tomu, abyste šatník obohatili o nové kousky z letních výprodejů. Vybrali jsme pro vás stylové letní šaty, které aktuálně pořídíte do 600 Kč.

Také už jste si mysleli, že nám léto řeklo sbohem? Naštěstí se počasí v posledních dnech umoudřilo, a tak si opět můžeme plnými doušky vychutnávat prosluněné počasí a téměř tropické teploty. Pokud se potřebujete před venkovním žárem na chvilku zchladit, doporučujeme kromě studeného bazénu vyhledat také úkryt v podobě nákupního centra. V obchodech s konfekcí totiž probíhají letní výprodeje, během kterých můžete ulovit krásné letní kousky za zlomek původní ceny.

Mohlo by se vám líbit

Letní šaty do 600 Kč

Kdo by nemiloval pohodlné letní šaty? Hádáme, že ve vašem šatníku už několik letních šatů visí. Pokud ale toužíte svou sbírku rozšířit, pak se do obchodů vydejte právě teď. Letní kolekce se pomalu ale jistě dostávají do výprodeje, a tak narazíte na kvalitně zpracované šaty za přijatelnou cenu.

Krok vedle neuděláte například s pořízením tzv. baggy šatů, tedy volných šatů, které sluší všem typům postavy. Stejně tak se poohlédněte po šatech s nabíranými rukávy nebo průstřihy na bocích. Ve slevách objevíte také šaty v aktuálně velmi oblíbených barvách, tedy v růžové a oranžové. Pokud víte, že se vám výrazně barvené šaty v následujících sezónách okoukají, pak raději sáhněte po šatech v nadčasových barvách, jako je bílá nebo černá.

Kde seženete letní šaty do 600 Kč?

Své kroky směřujte například ke španělské značce Mango, která do výprodeje zařadila mnoho zajímavých letních šatů. Musíme zmínit například oranžové šaty na špagetová ramínka za 299 Kč. Za pestrobarevnými šaty naopak vyrazte do Zary, kde se výprodejové ceny pohybují okolo 599 Kč. Velmi nadčasové modely objevíte ve slevách značky s.Oliver. Krok vedle neuděláte například s volnými šaty po kolena. Sázkou na jistotu je také značka Lindex, kde ve výprodeji objevíte opravdové skvosty. Na mysli máme například pestrobarevné letní šaty za 600 Kč nebo výrazné šaty s nabíranými rukávy za tutéž cenu.

Inspirace na letní šaty do 600 Kč

Kvalita vs. kvantita

Jistě v letních výprodejích objevíte nespočet zajímavých šatů, které vám padnou do oka. Přesto se neukvapujte a pořiďte si pouze kousky, které budete s láskou nosit i v následujících letech. Nenechte se výraznými slevovými bannery omámit a vytřiďte z nákupního košíku všechny kousky, které si ve finále kupujete jenom proto, že jsou levné. Stejně tak se vyplatí číst cedulky, na kterých objevíte, z jakého materiálu jsou šaty vyrobené. Rozhodně se vyplatí upřednostňovat šaty vyrobené z přírodních namísto syntetických materiálů. A v neposlední řadě se přesvědčte o tom, zda vám šaty skutečně sedí a jsou kvalitně ušité.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku