Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Lily Collins v excentrických róbách, za které by se nemusela stydět ani Emily in Paris

Info ikona
Lily Collins

Herečka Lily Collins se do povědomí diváků zapsala především rolí Emily Cooper v seriálu Emily in Paris. Zdá se, že role ztřeštěné Američanky přinesla Lily nejen patřičnou porci popularity, ale také ovlivnila její osobní šatník. Pojďme se u příležitosti jejích 34. narozenin ohlédnout za róbami, které by z fleku oblékla i Emily Cooper.

Poprvé jsme mohli herečku zaznamenat na filmové a televizní scéně v roce 2009. Tehdy dvacetiletá Lily Collins vyznávala velice dívčí styl, který od té doby vyspěl do ženské elegance. První outfity na červeném koberci se nesly v duchu vintage. Minišaty, punčochy, boty na podpatku s kulatou špičkou a spousta kytek. Tak vypadal její signature look.

V posledních letech ale můžeme herečku zahlédnout ve zcela jiných róbách. Na předávání Academy Museum Award v roce 2022 například oblékla dechberoucí šaty Dior s červenohnědým potiskem na sukni a krajkovým topem. Zapomenout nemůžeme ani na modré šaty Givenchy, ve kterých Lily Collins dorazila na British Film Awards nebo netradiční bílé šaty Giambattista Valli s drobným květinovým potiskem, ve kterých zazářila na londýnské premiéře filmu Tolkien.

Jako Emily in Paris

Jak už jsme zmiňovali v úvodu, šatník Lily Collins v poslední době až nápadně připomíná excentrický styl Emily Cooper. Důkazem jsou například šaty Elie Saab s černým tylem a třpytivými srdíčky nebo karmínová róba Valentino, která herečce dělala společnost na premiéře filmu Okja. Na druhou stranu při světové premiéře Emily In Paris Season 3 se Lily odklonila od pompézního stylu a zvolila minimalistické šaty Saint Laurent s průstřihy v pase a uzlíkovými detaily uprostřed. Všechny krásné róby si můžete prohlédnout v naší galerii.

Lily Collins a její hvězdné róby
Mohlo by se vám líbit

Seriál vs. realita! Na jaké stereotypy narazíme při sledování seriálu Emily in Paris?

Dlouhé podzimní večery, karanténa i obyčejná chuť lenošit. Nejen to způsobilo, že se v posledních týdnech oddáváme zábavě jménem Netflix and Chill. Pokud patříte k milovníkům této streamovací platformy, pak vám pravděpodobně neunikl seriálový hit Emily in Paris. Jak moc se liší seriálová Paříž od té skutečné? A doopravdy jsou Francouzi takoví, jak je seriál vykreslil?
marianne.cz
Zdroj článku