Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vzniká další film o panence. Tentokrát si hlavní roli střihne Lily Collins

Zdá se, že filmovému průmyslu aktuálně vládnou panenky. Sotva jsme na filmových plátnech uvítali Barbie a její růžový svět, v zákulisních kuloárech už všichni nadšeně hovoří o další panence, která vstoupí do hraného filmu. Dámy a pánové, přivítejte na scéně kapesní panenku Polly Pocket.

Na léto 2023 bude většina z nás vzpomínat s růžovými brýlemi. Není divu, film o panence Barbie trhá rekordy návštěvnosti a trend barbicecore dominuje konzumnímu životu. Mimochodem, už jste vyzkoušeli barbie cheesecake od našich kolegů z Apetitu? Pokud jste si ale mysleli, že film Barbie je ojedinělou záležitostí, opak je pravdou. Podle Forbes má hračkářská společnost Mattel rozpracovaných 45 filmů, přičemž 14 titulů je aktuálně už ve vývoji. A právě k těmto rozpracovaným filmům patří Polly Pocket, příběh o kapesní panence, kterou jsme zbožňovali v 90. letech.

Mohlo by se vám líbit

České sklo na hollywoodském plátně: Prohlédněte si skleněné kousky, které miluje i Barbie

Do kin vstupuje očekávaný snímek Barbie a s ním také české sklo z Křišťálového údolí. Jak se růžový džbán s hobnailovým dekorem dostal až do Hollywoodu?
marianne.cz

Co víme o filmu Polly Pocket

Společnost Mattel i tentokrát vsází na ženské duo – režisérka & hlavní herečka, a tak už nyní víme, že film o panence Polly Pocket bude režírovat Lena Dunham. V hlavní roli se představí Lily Collins, která se do povědomí diváků zapsala především díky seriálu Emily in Paris. Nutno dodat, že volba padla na správnou herečku, neboť Lily Collins přiznala, že panenku Polly Pocket v dětství zbožňovala.Jako dítě, které bylo posedlé Polly Pocket, je pro mě tato role splněným snem a nemůžu se dočkat, až takto maličkou hračku přemístím na velkou obrazovku,“ uvedla Collins na svém Instagramu. Zároveň je důležité dodat, že Lily Collins bude také výkonnou producentkou nového filmu o panence Pocket Polly.

Nadšení z nové pracovní výzvy neskrývá ani režisérka Luna Dunham. „Polly Pocket mi poskytla nespočet hodin dětského útěku. Polly mi poskytla malý svět magie a autonomie k vyprávění, takže je docela poetické zabývat se stejnými myšlenkami nyní jako režisérka,“ řekla Dunham a dodala, že je skvělé pracovat po boku Lily Collins.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kdy se Polly Pocket objeví na filmovém plátně?

Pokud už nadšeně vyhlížíte panenku Polly Pocket na filmovém plátně, pak vás musíme zklamat. Podle posledních informací to vypadá, že si na Lily Collins coby miniaturní panenku musíme ještě chvilku počat. Zpoždění způsobily především aktuální stávky amerických scenáristů, které výrazným způsobem ovlivňují hollywoodskou produkci. A tak je velmi pravděpodobné, že film o panence Pocket Polly nepostoupí do produkční fáze minimálně do roku 2024. Nejdříve se tedy filmu dočkáme v roce 2025.

Mohlo by se vám líbit

Milovaná i nenáviděná Barbie: Jak se z "obyčejné" panenky stala ikonická hračka

Je jí 64 a vypadá pořád stejně: panenka Barbie, symbol ženské krásy, který v nás živil pochyby o vlastním těle, ale také nám dovolil vidět budoucnost jako zářivou a růžovou. Aktuálně do kin vstupuje první hraný film o této ikonické hračce. Jak vznikla? A má co říct i dnešním dětem?
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy