Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nádherné róby i hluboké výstřihy! Prohlédněte si módní styl Jennifer Lopez

Info ikona
JLo

Bez problému oblékne kousky, na které jiní nemají odvahu. Miluje hluboké výstřihy i rozparky nad kolena. A se stejnou grácií se prochází po ulicích Los Angeles ve sportovní podprsence a legínách. Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez slaví 52. narozeniny a dokazuje, že svého jedinečného módního stylu se nehodlá vzdát ani po padesátce.

Když se Jennifer Lopez v roce 1997 poprvé prošla po červeném koberci, přihlížející nemohli spustit oči z dokonale padnoucích šatů od americké značky Badgley Mischka. Od té chvíle si Jennifer začala s módou hrát a záhy definovala svůj jedinečný módní styl. Třpytivé odlesky, hra se střihy a flitry – svatá trojice, kterou můžeme objevit skoro v každém looku Jennifer Lopez. Navíc, pokud je něco, co k této portorikánské krásce jednoduše patří, pak jsou to hluboké výstřihy a rozparky. Zatímco jiné ženy by podobné outfity nedokázaly vynést do společnosti, Jennifer Lopez ani na vteřinu neváhá. Fotografie jejích sexy glam looků pokaždé obletí celý svět a člověk nevěří vlastním očím, když nahlédne do Wikipedie a zjistí, že Jennifer Lopez je dvaapadesát let. Vypadá to, že si tato herečka, která ale zaujme i pěveckým výkonem, ze stárnutí doslova vrásky nedělá.

Prohlédněte si naši galerii, která se skládá z ikonických outfitů Jennifer Lopez od devadesátých let až do současnosti. Nechybí v ní světle zelené šaty od Valentina, které Jennifer oblékla na předávání Oscarů v roce 2003. Není tajemstvím, že vzhled těchto šatů byl inspirován modely s odhaleným ramenem, které nosila Jackie Kennedy. Samozřejmě ve výběru objevíte i trend oblečená – neoblečená, tedy „nahé šaty“, které Jennifer dělaly společnost při předávání Billboard Latin Music Awards v roce 2017. A nešlo opomenout ani model à la cukrová vata od módního návrháře Giambattista Valli, kterým na sebe Jennifer Lopez strhla pozornost při premiéře filmu Second Act v roce 2018.

Módní evoluce Jennifer Lopez
Mohlo by se vám líbit