Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Stará láska nerezaví! Jennifer Lopez a Ben Affleck se vzali

Info ikona
Jennifer

Jennifer Lopez a Ben Affleck si řekli své „ano“! Nečekejte ale honosnou svatbu s nekonečným seznamem hostů. Naopak, hvězdná dvojice se rozhodla pro intimní obřad v Las Vegas.

Vztah Jennifer Lopez a Bena Afflecka připomíná hollywoodský film s velkou zápletkou. Tato dvojice spolu tvořila pár už před sedmnácti lety. Tehdy prsteníček Jennifer Lopez zdobil nádherný zásnubní prsten, který byl předzvěstí pompézní svatby. Jenže, láska je nevyzpytatelná, a tak v roce 2004 přišel rozchod. I když Jennifer i Ben navázali jiné vztahy, životní cesty je opět spojily dohromady. Na jaře loňského roku začala média spekulovat o znovuobnoveném vztahu, což posléze Jennifer Lopez potvrdila. Dlouho na sebe nenechaly čekat ani zásnuby. Ben Affleck poklekl před JLo v dubnu letošního roku. Mnozí sice páru malovali velkolepou veselku, avšak dvojice se rozhodla pro komorní obřad v malé kapli v Las Vegas.

Svatba podle představ

Zdá se, že svatba proběhla přesně tak, jak si Jennifer s Benem představovali. „Včera v noci jsme letěli do Vegas, stáli ve frontě na licenci s dalšími čtyřmi páry a všichni podnikli stejnou cestu do světového hlavního města všech svateb,“ nechala se slyšet Jennifer a dodala, že to byla ta nejlepší svatba, jakou si mohli představit. „O jedné jsme snili už dávno a jednu jsme uskutečnili, a to v Las Vegas. Když je láska skutečná, jediné, na čem v manželství záleží, jsou ti dva lidé a slib, který si dáváme. Byla to nejlepší noc našich životů. Děkuji kapli Little White Wedding za to, že mi dovolili využít odpočinkovou místnost k převlékání, zatímco se Ben převlékal na pánských záchodech,“ napsala Jennifer Lopez.

Na svatební obřad Jennifer Lopez oblékla šaty od libanonského návrháře Zuhaira Murada, které vynikají dlouhými rukávy, bílou krajkou a srdíčkovým výstřihem. Jennifer nezapomněla ani na závoj s krajkovým lemem. Zároveň měla po ruce ještě druhé svatební šaty. Ben Affleck údajně sáhl po saku ze své šatní skříně.

Zdroj: people.com