Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

To nejlepší z Cannes. Komu to na červeném koberci nejvíce slušelo?

Info ikona
Philippine Leroy-Beaulieu

Filmový festival ve francouzském Cannes se vrátil do svého tradičního termínu a kromě spousty zajímavých filmových počinů přinesl i dechberoucí podívanou na červeném koberci. Nechyběly tradiční opulentní a dress codu holdující róby stejně jako extavagantnější výstřelky. Hvězdnými jmény jako Julia Roberts, Sharon Stone, Anne Hathaway, Julianne Moore nebo Tilda Swinton se nešetřilo a my pro vás máme výběr toho nejlepšího z pověstného červeného koberce.

Eliška Vrbová | 25. 05. 2022

Po Oscarech a Met Gala jde rozhodně o jeden z nejočekávanějších červených koberců v roce. Na filmovém festivalu v Cannes se vždy objeví dechberoucí outfity a ani letošní ročník nebyl výjimkou. Po pandemií způsobené pauze v roce 2020 a přesunu termínu v roce 2021 se filmový festival odehrává víceméně v předcovidové podobě a na červeném koberci tak nechyběla velká hollywoodská jména jako Julia Robert, Sharon Stone, Julianne Moore, Kristen Stewart nebo Anne Hathaway.

Každá z nich pojala svůj outfit na červený koberec v jiné náladě – Julia Roberts zvolila outfit v pánském stylu od Louis Vuitton, Sharon Stone naopak vybrala velmi ženské a nepřehlédnutelné róby Dolce & Gabbana, Julianne Moore vsadila na černou jistotu a oblékla šaty Bottega Veneta s hlubším výstřihem, Kristen Stewart opět dokázala, že konvence nejsou nic pro ni a vynesla několik outfitů Chanel, které jsou cokoliv jen ne tradiční a Anne Hathaway dokázala, že v jednoduchosti je krása a oslnila jemně metalickou bílou flitrovanou róbou Armani Privé.

Hvězdný červený koberec v Cannes

Nás svým outfitem a snad ještě více šarmem, který ostatně předvedla už v seriálu Emily in Paris, okouzlila francouzská herečka Philippine Leroy-Beaulieu. Ta oblékla outift, který by bezesporu zvolila i Sylvie – její postava právě ze zmíněného seriálu, a zbořila všechny mýty o nošení crop topu a odhalených rukou u žen kolem šedesátky. Černý komplet lesklého koženého vzhledu pro Philippine vytvořil libanonský návrhář Rabih Kayrouz a my tomuto výběru jenom tleskáme.

Na červném koberci v Cannes se neobjevily pouze slavné herečky, ale nechyběly také světoznámí módní influencerky, jako například Leonie Hanne, která byla ve všech modelech naprosto nepřehlédnutelná, což platí i o Caro Daur, jejíž růžových flitrovaných šatů Valentino si zkrátka nešlo nevšimnout. Českou stopu v Cannes máme díky modelce Evě Herzigové, která zvolila černý upnutý model Saint Laurent, cenu za nejprůhlednější šaty by si mohla odnést Emily Ratajkowski a nesmíme zapomenout ani na vždy éterickou Tildu Swinton v celobílém modelu Alaïa. A kdo na červeném koberci nejvíce zaujal vás?

Zdroj: autorský článek

Mohlo by se vám líbit