Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nevěsta, která celé Španělsko nadchla svatebním outfitem z konfekce

Info ikona
nevěsta

Říkal někdo, že nevěsta musí stát před oltářem výhradně ve svatebních šatech? Španělka Ana celému světu dokázala, že není na škodu zapomenout na konvence a rozvířit stojaté svatební vody.

Většina nevěst se shodne, že objevit vysněné svatební šaty, je běh na dlouhou trať. Jedny jsou příliš zdobené, druhé nemají závoj, třetí mají nechtěný dlouhý rukáv a ve čtvrtých připomínáte figurku na svatebním dortu. Možná je na čase, abychom nad svatebním outfitem začaly přemýšlet jinak a nesoustředily se výhradně na svatební šaty! To udělala také španělská nevěsta Ana, která se rozhodla, že vsadí jednu kartu na originalitu a extravaganci. Výsledek? Dechberoucí svatební outfit, který dokazuje, že svatební šaty nejsou jedinou možností nevěsty.

Elegance za pár korun

Říkal někdo, že za stylový svatební outfit musíte utratit desítky tisíc? Španělka Ana upustila od tradičního svatebního looku a luxusních značek, a raději zvolila jednoduchý outfit složený z velmi dostupných kousků. A když říkáme dostupných, tak máme na mysli kousky z klasické konfekce. Základem jejího svatebního outfitu byl bílý kalhotový kostýmek z Manga, který Ana doplnila o květinový top z H&M. Jako obuv zvolila bílé páskové sandálky značky Stradivarius, které se prodávaly minulou sezonu. Voilà, originální, a přitom velmi padnoucí svatební outfit byl na světě.

Celkový look podtrhla také velmi jemným líčením a vlnitými vlasy, které jsou pro Anu – alespoň dle jejího Instagramu - velmi typické. Zdá se, že Ana je další španělskou nevěstou, která se nebojí vykročit z davu a obléknout zajímavý svatební outift. Jenom si připomeňme, Španělku Carol a její „svatební šaty“ ze Zary nebo netradiční svatební šaty padesátileté Yolandy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku