Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Celebrity, které se vdávaly v barevných svatebních šatech

Info ikona
Monroe

Plánujete svatbu a zběsile navštěvujete jeden svatební salon za druhým? Pokud stále nemůžete najít „ty pravé“, možná byste se měla poohlédnout po méně tradičních svatebních šatech. A věřte, že byste nebyla jediná. Už mnoho celebrit dokázalo, že svatební šaty rozhodně nemusí mít bílou barvu.

Emily Ratajkowski, Mandy Moore, Agyness Deyn, Anne Hathaway nebo Jessica Biel – to je jenom zlomek známých žen, které v posledních letech neoblékly klasickou sněhově bílou svatební róbu, nýbrž povolily uzdu fantazii a vsadily na širší paletu barev. Ano, například herečka Anne Hathaway se držela při zemi a oblékla „pouze“ světle růžové svatební šaty od Valentina. Na světle růžovou vsadila také zpěvačka Mandy Moore nebo modelka Agyness Deyn, která svatební šaty doplnila o blankytně modré podpatky. Naopak Emily Ratajkowski byla při výběru svatebního outfitu mnohem odváženější, sáhla totiž po kalhotovém kostýmku ze Zary v hořčicové barvě. Klobou dolů!

Kdo se vdával v barevných šatech?

Svatební (r)evolucionářky

Pokud jste nabyli dojmu, že extravagantní svatební šaty jsou doménou současných celebrit, pak vás rychle vyvedeme z omylu. Jenom si vzpomeňte na hnědé šaty svatební šaty Marilyn Monroe, ve kterých se vdávala za baseballistu Joa DiMaggia. Barevným svatebních šatům podlehla také Elizabeth Taylor. Zatímco na svatbu s Eddiem Fisherem dala přednost šatům ve smaragdovém odstínu, svatební obřad s Richardem Burtonem se nesl ve znamení žlutých šatů a květinové čelenky. A zapomenout nemůžeme ani na Wallis Simpson, která se v 1937 provdala v modrých šatech za Eduarda VIII. Další známé tváře, které se nebály na poli svatebních šatů experimentovat, najdete v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku