Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejkrásnější svatební šaty celebrit za poslední desetiletí

Info ikona
Gwen Stefani

Často se ohlížíme do minulosti a obdivujeme svatební šaty, které oblékla královna Alžběta II. nebo Audrey Hepburn. Pojďme se ale tentokrát podívat do nedávné minulosti a pokochejme se svatebními šaty Ariany Grande, Hailey Bieber nebo Karlie Kloss.

Všechny nevěsty touží po originálních svatebních šatech, které podtrhnou nejen její postavu, ale především osobnost. Jinak tomu není ani u celebrit, které návrh svatebních šatů povětšinou svěří do rukou známých návrhářů. Jenom vzpomeňme na královskou svatbu Kate Middleton s princem Williamem, kdy Kate oblékla svatební šaty od britské značky Alexander McQueen. A pozadu nezůstala ani Meghan Markle ve svatebních šatech Givenchy.

Dechberoucí svatební šaty spatříme nejen na králových veselkách, ale také na svatebních obřadech celebrit. Mimochodem, rozhodně neplatí, že co celebrita to svatba za miliony dolarů. Například modelka Karlie Kloss si svého partnera vzala při intimním židovském obřadu v severní části státu New York. Modelka oblékla krajkové svatební šaty s výstřihem do V, dlouhými rukávy a impozantní vlečkou. Svatební šaty pro Karlie Kloss navrhla Maria Grazia Chiuri, kreativní ředitelka francouzské značky Dior.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Originální svatební šaty oblékla také zpěvačka Ariana Grande, která o pomoc požádala světoznámou návrhářku Veru Wang. Mimochodem, Vera Wang stojí také za svatebními šaty zpěvačky Gwen Stefani, pro kterou vytvořila hned dvoje svatebky. Zajímavé svatební šaty zvolila také modelka Hailey Bieber, která vsadila na značku Off-White. Všechny zmíněné svatební šaty celebrit si můžete prohlédnout v naší galerii.

Zdroj: lofficielusa.com

Nejkrásnější svatební šaty celebrit za poslední desetiletí
Mohlo by se vám líbit