Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nové tváře českého modelingu: Kdo vyhrál Schwarzkopf Elite Model Look 2023?

Schwarzkopf Elite Model Look, nejprestižnější modelingová soutěž na světě, už zná svého českého a slovenského vítěze. Ve středu 30. srpna proběhlo ve Španělském sále na Pražském hradě slavnostní finále, které si nenechalo ujít mnoho známých tváří nejen ze světa modelingu. Kdo tedy vyhrál české a slovenské finále Schwarzkopf Elite Model Look 2023? A kdo zazářil na červeném koberci?

Dechberoucí prostory Španělského sálu na Pražském hradě se ve středu 30. srpna proměnily v kulisu českého a slovenského finále Schwarzkopf Elite Model Look 2023. Slavnostním večerem provázela slovenská interpretka Katarzia, které se společně s hudebníkem Danem Bártou postarala o hudební performance. Nové tváře českého a slovenského modelingu se představily na mole, kterému vévodily pouťové labutě. „Jsem moc rád, že se nám opět podařilo zorganizovat ve Španělském sále krásný finálový večer Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR. Silný potenciál všech finalistů nám jako mateřské agentuře určitě umožní realizaci úspěšných dlouholetých kariér pro tyto mladé lidi,“ říká Saša Jány, ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava.

Mohlo by se vám líbit

Nejlépe placené modelky současnosti! Uspělo sesterské duo i čínská hvězda

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vydělávají světové modelky? Věřte, že výsledná suma je opravdu zajímavá.
marianne.cz

Nové tváře českého i slovenského modelingu

Pocit slastné výhry však zažilo pouze pět finalistů. Za Českou republiku se vítězkou stala Aneta Matúšková a Filip Kocábek, za Slovenskou republiku zvítězila Zuzana Kistyová a Ivo Korčák. Porota rozhodla rovněž o vítězství Nikity Podovaylenka z Ukrajiny. Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu, aby zazářili na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. „Těší mě, že jsme odborníkům z oblasti módy a hostům představili nové tváře s potenciálem Lindy Vojtové, Karolíny Čapkové, Hany Jiříčkové, Daniely Kociánové, Michaely Hlaváčkové nebo Josefa Utěkala a že je brzy budeme potkávat ve světových metropolích módy a vídat na titulních stranách módních časopisů,“ doplnil Saša Jány.

O styling celého večera se postarala Daniela Pilná. Finalisté se představily v modelech z OBSESSION concept store, který v České republice zastupuje značky Zimmermann, Victoria Beckham, Jil Sander, Elie Saab, Etro, Oscar de la Renta a další. Mužští finalisté také oblékli oděvy od prestižního českého návrháře Jana Černého.

Jak probíhalo finále?

Hvězdní hosté

I tentokrát dorazily na slavnostní finále Schwarzkopf Elite Model Look 2023 topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězky světových finále Elite Model Look Eva Klímková, Aneta Měšťanová, Karo Čapková, Agáta Burešová, Rezi Šimonová a také slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Michaela Hlaváčková a další. Zároveň mezi hosty nechyběly ani známé osobnosti. Večer si například nenechala ujít první dáma Eva Pavlová, herečka Zuzana Stivínová, Jitka Schneiderová, Iva Kubelková, Veronika a Lukáš Hejlíkovi, Tereza Maxová nebo Hana Vagnerová.

Kdo zazářil na Schwarzkopf Elite Model Look 2023?

Čas na párty

Po skončení finále se partneři projektu a jejich hosté přesunuli do luxusní restaurace Sasazu. Lákavé nabídce pokrmů a nápojů této pražské fusion asijské kuchyně neodolal například Saša Jány, Eva Perkausová, Michaela Kociánová, Hanka Vagnerová, módní návrháři Boris Král a Jan Černý a další. Atmosféru neformálního setkání #seeyouatsasazu v nádherných designových prostorách restaurace umocňovala hudba dj Lumiere. Na párty nechyběl ani třpyt diamantů. Michaela Kociánová vsadila šperky ALO diamonds, návrhář Boris Král zvolil perlovou brož Mikimoto a náhrdelník Halada z bílých perel a návrhář Jan Černý doplnil smoking náhrdelníky z bílých a černých diamantů Halada.

Hvězdná párty
Mohlo by se vám líbit

Nejsou obyčejnými modelkami, ale andílky Victoria‘s secret: Připomeňte si ikony této značky

Jména modelek, které jsou spjaty se značkou Victoria‘s Secret, zná celý svět. Které z nich patřily k „andílkům“ značky? A co to vlastně znamená?
marianne.cz

Související články

Móda
Jak si sestavit letní kapsulový šatník: Kombinujte základní kousky a zaměřte se na trojici barev

Jak si sestavit letní kapsulový šatník: Kombinujte základní kousky a zaměřte se na trojici barev

Móda
Sukně a šaty nechte ve skříni: Léto 2024 ovládnou pohodlné bloomers, které si zamilujete

Sukně a šaty nechte ve skříni: Léto 2024 ovládnou pohodlné bloomers, které si zamilujete

Móda
Letní trendy 2024: Doplněk, který jsme nosili před dvaceti lety, letos uvidíme všude. Možná ho stále máte ve skříni

Letní trendy 2024: Doplněk, který jsme nosili před dvaceti lety, letos uvidíme všude. Možná ho stále máte ve skříni

Móda
Umění oblékat se originálně a šik z druhé ruky: Jak pořídit luxusní outfit za pár korun

Umění oblékat se originálně a šik z druhé ruky: Jak pořídit luxusní outfit za pár korun