Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Průhledná ramínka jsou tabu: Tipy na podprsenky do šatů, které nejsou vůbec vidět

Info ikona
Žena v letních šatech

Snad každá žena někdy řešila, jakou podprsenku zvolit pod svůj letní outfit. Klasické podprsenky se v těchto případech vybírají těžko. Naštěstí dnes už existují i další alternativní varianty.

Tereza Čaladi | 31. 05. 2023

Šatové období je tu a s ním i běžné dilema s podprsenkami. Často se nosí šaty, které mají tenká ramínka, velký výstřih či holá záda. Tyto střihy navíc mají často i letní tílka a topy. Průhledná ramínka přitom nejsou úplně vhodná, jelikož jsou stále vidět, a s některými z těchto střihů si neporadí ani klasické podprsenky bez ramínek. Možná vás tak zaujmou následující varianty „neviditelných podprsenek“, které jsou na léto ideální.

  • nalepovací podprsenky

Tato podprsenka nemá ani ramínka ani zapínání na zádech – to je její výhoda oproti klasické podprsence bez ramínek. Je tedy samodržící. To konkrétně znamená, že z vnitřní části košíčků je vybavena speciálním lepidlem, díky kterému na kůži drží. Její nasazování ani sundávání přitom není nijak bolestivé. I tyto podprsenky mají různé tvary a podoby, včetně push-up variant.

Mohlo by se vám líbit

Víme, kde pořídíte stylové letní šaty do tisícovky

Předpověď na následující dny zní jasně: slunečno! Vybavte se proto stylovými letními šaty, díky kterým se i v teplých dnech budete cítit komfortně. A pozor, nákup nových šatů rozhodně nemusí zruinovat vaši peněženku.
marianne.cz
  • podprsenky dle tvaru své volby

Další možností jsou lepicí pásky na prsa, které jsou jedním z posledních trendů v této oblasti. Díky nim si můžete doslova vytvořit podprsenku na míru. Jejich výhodou je celkové vytvarování dekoltu a variabilita vázání pásek. Pásky si lepíte tak, jak si sama přejete a do výstřihu, který je pro vás ten den aktuální. Ženy se často bojí, že si pásky nezvládnou samy aplikovat, ale tyto obavy jsou úplně zbytečné. Snažíme se ohledně pásek na prsa edukovat, a proto u nás naleznete videonávod na aplikaci a na náš Instagram stále přidáváme inspiraci, jak pásky vázat,“ upřesňuje zakladatelka značky Lifties Markéta Králová, která tento doplněk dámského šatníku přivedla z Amerika a Austrálie i k nám.

  • silikonové nálepky

Poslední možnost už není tak docela podprsenkou, ale je velice praktická. Jedná se o silikonové nálepky na bradavky, které fungují podobně jako nalepovací podprsenky, pouze jsou menší. Jsou vhodné zejména, pokud nemáte potřebu brát si podprsenku vůbec, ale zároveň nechcete, aby vám pod šaty, tílkem či topem byly vidět bradavky.

Ukázky neviditelných podprsenek
Mohlo by se vám líbit

Příběh podprsenky: Jakou cestu ušel nepostradatelný kousek ženského šatníku?

Oblékáme ji každé ráno, je nepostradatelnou součástí našeho života a dokáže ovlivnit nejen to, jak vypadáme, ale také jak se cítíme. Řeč je o zázraku jménem podprsenka. 
marianne.cz
Zdroj článku