Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tipy na něžné a romantické podprsenky, které si zamilujete nejen během májových dnů

Krajka, něžné barvy, rafinovanost, ale také pohodlí. Udělejte si během jara „čistku“ také ve svém spodním prádle, a pořiďte si podprsenku, ve které se budete cítit sama sebou.

Není vidět, a přesto musí perfektně sedět. Řeč je o podprsence, kousku, který má ve svém šatníku snad každá žena. Kousku, nad jehož výběrem častokrát strávíme pouhých pár minut a rozhodujeme se na bázi „líbí“ - „nelíbí“. A právě v tom je zakopaný pes. Dokonalá podprsenka totiž nejen skvěle vypadá, ale především perfektně padne vašemu poprsí. Pokud máte pocit, že právě takový kousek vám v šuplíku se spodním prádlem chybí, pak není čas ztrácet čas. A pokud chcete, můžete se při výběru řídit také aktuálními trendy ve spodním prádle, které pro web Who What Wear shrnula Priya Downes, zakladatelka značky spodního prádla.  

Mohlo by se vám líbit

Příběh podprsenky: Jakou cestu ušel nepostradatelný kousek ženského šatníku?

Oblékáme ji každé ráno, je nepostradatelnou součástí našeho života a dokáže ovlivnit nejen to, jak vypadáme, ale také jak se cítíme. Řeč je o zázraku jménem podprsenka. 
marianne.cz

1. V zajetí barev

Zdá se, že odzvonilo dobám, kdy podprsenkám vládly jenom tělové odstíny. Aktuálně si o pozornost říkají především podprsenky v růžových odstínech, což potvrzuje také Priya Downes. „V minulém roce se do popředí dostal trend barbiecore, a zdá se, že růžová barva módní průmysl neopouští ani v tomto roce.“ Pokud nepatříte k fanynkám sytě růžové barvy, můžete se poohlédnout po podprsenkách v jemných růžových až broskvových tónech. Zaexperimentovat můžete také se vzory: drobné růžové kytičky nebo srdíčka skvěle podtrhnou romantický nádech podprsenky.

Tipy na trendy podprsenky

2. Komfort na prvním místě

Jak už jsme zmiňovali v úvodu, při výběru podprsenky je nejpodstatnější to, aby vám skutečně padla a byla komfortní. Dobrou zprávou je, že tento dlouhodobý trend si osvojila řada značek se spodním prádlem, a tudíž najdete v jejich sortimentu různorodé velikosti podprsenek i tvary košíčků. Rozhodně neuděláte krok vedle, když výběr podprsenky zkonzultujete s asistentkou na prodejně. I když si možná myslíte, že znáte svou velikost podprsenky, věřte, že vás výsledný verdikt velikosti překvapí.

3. Spodní prádlo jako svrchní oděv

Patříte k odvážným ženám, které se nebojí dát podprsenku na odiv? Pak vás možná zaujme aktuální trend, o kterém hovoří Priya Downes. „Už na konci roku 2021 jsme mohli vidět ženy, kterým pod svetrem vykukovala podprsenka. A teď je jasné, že v roce 2023 budou podprsenky a braletky ‚suplovat‘ tričko,“ doplňuje Downes. Nebojte se, rozhodně to neznamená, abyste si vzala sukni a k ní podprsenku. Spíše můžete krajkovou podprsenku doplnit o sako nebo rozepnutou košili.

Mohlo by se vám líbit

5 znaků toho, že nosíte špatnou podprsenku

Máte někdy pocit, že vás vaše podprsenka svírá? Stává se vám, že už se nemůžete dočkat, až přijdete domů z práce a sundáte si ji? Jestli jste si na obě otázky odpověděla alespoň částečně ano, pravděpodobně je s vašimi podprsenkami něco v nepořádku. Pojďme se společně podívat, které chyby mohou stát v cestě za vaším pohodlím.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Móda
Módní ikona a vlivná první dáma USA: Slavné momenty Jackie Kennedy Onassis

Módní ikona a vlivná první dáma USA: Slavné momenty Jackie Kennedy Onassis

Móda
Saténová sukně je ideální do práce, na rande i na procházku. Už máte doma tu svou?

Saténová sukně je ideální do práce, na rande i na procházku. Už máte doma tu svou?

Móda
Jediný kousek, který budete letos v létě potřebovat: Je pohodlný a vypadá extra stylově

Jediný kousek, který budete letos v létě potřebovat: Je pohodlný a vypadá extra stylově

Móda
Legendární Cher brzy oslaví 78 let: Podívejte se na její nejikoničtější módní momenty

Legendární Cher brzy oslaví 78 let: Podívejte se na její nejikoničtější módní momenty