Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Víme, kde pořídíte stylové letní šaty do tisícovky

Info ikona
šaty

Předpověď na následující dny zní jasně: slunečno! Vybavte se proto stylovými letními šaty, díky kterým se i v teplých dnech budete cítit komfortně. A pozor, nákup nových šatů rozhodně nemusí zruinovat vaši peněženku.

Po dlouhých měsících čekání jsme se konečně dočkali příjemných venkovních teplot a slunečního svitu. A tak nezbývá nic jiného, než odložit dlouhé kalhoty, trička a saka do šatní skříně, a namísto toho vytáhnout letní šaty. Po jakém střihu sáhnout? A kde stylové šaty pořídit?

Mohlo by se vám líbit

Když ještě nejsou tropy

Známe to všechny. Zatímco při cestě do práce bychom snesly „vrstvu navíc“, v odpoledních hodinách jsme vděčné, že jsme vsadily právě na šaty. Ideální volbou do těchto teplotních výkyvů jsou proto dlouhé šaty s rukávem, díky kterým vám ráno nebude zima. Sázkou na jistotu jsou tzv. košilové šaty, které už několik sezón hrají prim. Příjemně se budete cítit také v zavinovacích šatech nebo propínacích šatech. Při výběru šatů se nebojte sáhnout ani po výraznějších barvách. Krok vedle neuděláte s výraznou žlutou, červenou, zelenou nebo s jakýmkoliv pastelovým odstínem. I během letošního léta nebude nouze o šaty s květinovým vzorem, které podtrhnou váš romantický look.

Šaty, které nestojí tisíce

Dobrou zprávou je, že za příjemné letní šaty nemusíte utratit polovinu výplaty. Například dlouhé šaty s kytičkovým vzorem objevíte za necelých 800 Kč v F&F. U stejnojmenné značky se poohlédněte také po zmiňovaných košilových šatech. Romantické dlouhé šaty zase najdete v letní kolekci H&M, kde taktéž mnoho šatů stojí do 1000 Kč. Pokud patříte k milovnicím jednoduchých střihů a jednobarevných kousků, pak své kroky nasměrujte do Lindexu. Nás zaujaly jejich dlouhé černé šaty za 799 Kč nebo kaftanové zelené šaty za 999 Kč. Za kvalitními šaty s přijatelnou cenovkou se vyplatí zajít také do Marks & Spencer, kde na vás čekají například černé šaty s drobnými květy. Nejen tyto zmiňované kousky objevíte v naší galerii.

Letní šaty do 1000 Kč
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku