Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Romana z Mostu! má svou značku oblečení

Herečka Dominika Býmová uvedla na trh autorskou kolekci oblečení. Servírka Romana, která nedávno excelovala v seriálu Most!, si tak splnila sen. V rámci akce Life is Fashion, věnované lokální, udržitelné módě, představila svou „White Sage“.

Říkáte si, jak se herečka dostane k vytvoření vlastní značky? "Čím jsem starší, tím větší radost mi dělá práce v přírodě, což je s dlouhými hodinami strávenými mezi zdmi divadla mnohdy těžké. A občas je těžké odpoutat se od kolotoče kolem herectví, které dokáže v jistém směru trošku vysávat energii. Proto jsem se rozhodla vnést do života kousek harmonie. A tu jsem našla právě ve White Sage,“ prozrazuje Dominika Býmová alias Romana s fenoménu MOST!

white sage

Veškeré oblečení z kolekce White Sage je z přírodních materiálů jako biobavlna a konopí v různém poměru, díky čemuž je každý model specifický. „Velmi mi záleží na kvalitě materiálů, ze kterých naše oděvy šijeme. Proto pečlivě vybíráme dodavatele látek a ověřujeme si, že výroba textilií je ohleduplná k přírodě i člověku,“ říká herečka a dodává, že vše podléhá takzvaným GOTS standardům. To je mezinárodně platná biotextilní certifikace, která garantuje ekologickou čistotu jak výroby textilií, tak i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí pracujících v provozech a v neposlední řadě také uživatelů biotextilu.

white sage

Už teď se jí prý v hlavě rodí nová módní kolekce. Tentokrát bude zaměřená na muže a děti.

ČTĚTE TAKÉ: ERIKA STÁRKOVÁ: Zrodila se hvězda