Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Móda

Zamilujte si háčkované sukně! Víme, jak tento retro trend nosit

Info ikona
Sukně

I když předpověď počasí není příznivá, jistě se během září najdou dny, které budou připomínat prosluněné léto. V takový moment můžete ze své skříně vylovit háčkovanou sukni, díky které rázem získáte pocit, že prázdniny ještě neskončily.

Promotion
Promotion
Alžběta Rybářová | 3. 09. 2021

Milovníci módy jistě tuší, že pletené a háčkované kousky jdou v posledních sezónách na dračku. Vloni v zimě jsme se doslova zamilovali do pletených vestiček, obdivovali jsme upletený kardigan zpěváka Harryho Stylese a během Letních olympijských her v Tokiu jsme nemohli spustit oči z britského sportovce Toma Daleyeho, který si na stadionu ve volných chvílich pletl olympijský svetr. Aktuálně se o pozornost ale hlásí sourozenec pletení, tedy háčkování! A pokud si myslíte, že háčkované věci nemohou vypadat stylově, pak vás přesvědčíme o opaku.

Když se řekne háčkovaná sukně, většina lidí si představí bílou háčkovanou sukni, kterou lze nosit přes plavky. Pravdou ale zůstává, že čím dál tím více značek začíná produkovat háčkované sukně, které si bez problému můžete obléknout i do města. Důkazem je dánská značka Ganni nebo britská značka Cro-Che, v jejichž nabídce naleznete stylové háčkované sukně, šaty i topy. Pozadu nezůstává ani high-end značky v čele s Chanel, která háčkované sukně představila na přehlídce podzim/zima 2021.

Ať už si háčkovanou sukni pořídíte, nebo vlastnoručně uháčkujete, rozhodně ji oblékněte ještě během babího léta. Dobrou zprávou je, že si nemusíte dělat velké vrásky s kombinováním. Pokud zvolíte barevnou háčkovanou sukni, určitě neuděláte krok vedle, když ji zkombinujete s bílou oversized košilí. V případě, že vás háčkované kousky natolik oslnily, že jste si pořídily i háčkovaný top nebo svetr, můžete vynést celoháčkovaný outfit. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani háčkované šaty, které se k podzimu dokonale hodí.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion