Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Zapomeňte na svatební šaty, španělská nevěsta vsadila na elegantní kostýmek z konfekce

Info ikona
Svatba

Patříte k ženám, kterým se na prsteníčku blyští zásnubní prsten? Pak pravděpodobně většinu volného času trávíte brouzdáním po internetu a hledáním perfektních svatebních šatů. Co kdybychom vám ale řekli, že stejnou parádu uděláte také v elegantním kostýmku za pár stovek?

Každá nevěsta je jiná a každá má naprosto jinou představu o svých svatebních šatech. Některé dívky už od dětství touží po princeznovských svatebních šatech s dlouhou vlečkou, jiné sledují módní trendy a aktuální kolekce návrhářů. A pak se také najdou nevěsty, které vystoupí z davu a rozhodnou se pro zcela jedinečný svatební outfit. I když může jít o krok do neznáma, zdá se, že většině nevěst se tento risk vyplatí.

Živoucím důkazem je také španělská nevěsta, která upřednostnila bílé sako a volné společenské kalhoty ze Zary. Stylový svatební outfit doplnila také o semišové lodičky z Manga. Pokud byste nevěstu neznali, pravděpodobně byste tipli, že za svatební oblek zaplatila vysokou sumu. Ve skutečnosti se ale cena bílého saka pohybuje okolo 80  a bílé společenské kalhoty stojí necelých 50 . Za semišové boty nevěsta utratila zhruba 40 . Voilà, dokonalý svatební outfit nevěstu vyšel v přepočtu na 4000 Kč. Další důkaz toho, že styl si za peníze doopravdy nekoupíte.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Svatební outfit z konfekce
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku