Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Co se skrývalo v dárkových taškách, které obdrželi nominovaní na Oscara?

Už dávno neplatí, že z oscarového večera si můžete odnést „jenom“ zlatou sošku. Pokud se dostanete mezi nominované v hlavních kategoriích, pak na vás čeká luxusní dárková taška, která je přeplněná dechberoucími produkty.

Udílení cen americké Akademie filmového umění s sebou přináší i chvíle zklamání a smutku. Holt, zlatou sošku si domů může odnést pouze jeden z nominovaných. Možná i proto existují „ceny útěchy“, které putují do rukou všem nominovaným v kategoriích nejlepší herec a herečka, nejlepší herec a herečka ve vedlejší roli a nejlepší režie.

Mohlo by se vám líbit

Oscaři 2022: Kdo zazářil na filmovém plátně i červeném koberci?

Čtyřiadevadesáté udílení prestižních filmových cen Oscar už zná své vítěze i poražené. A to nejen na poli umění, ale také módy. Nezapomeňme totiž, že k oscarovému večeru bezpochyby patří červený koberec a hvězdy v dechberoucích róbách.
marianne.cz

Za ikonickými dárkovými tašky stojí společnost Distinctive Assets, která už dvě desetiletí do dárkové tašky pečlivě vybírá produkty a služby. A jinak tomu nebylo ani letos, kdy se hodnota oscarové dárkové tašky údajně vyšplhala až na šesticifernou číslovku. „Značky, které se v dárkové tašce objeví, mají úžasné produkty či služby, a zároveň podporují rozmanitost, inkluzi, zdraví a filantropii,“ řekl Lash Fary, zakladatel Distinctive Assets. I když je hodnota dárkové tašky velmi vysoká, podle Lashe Faryho nemá skvělý dárek nic společného s cenovkou. Pojďme tedy nahlédnout, co v dárkové tašce letos objevil Will Smith, Andrew Garfield, Denzel Washington, Jessica Chastain, Olivia Colman, Kristen Stewart, JK Simmons, Jesse Plemons, Ariana DeBose, Kirsten Dunst, Jane Campion a Steven Spielberg.

(Ne)tradiční oscarové dárky

Zatímco v českých končinách jsme zvyklí na dárky typu lahev šampaňského nebo vína, v amerických kruzích se těší z tak trošku jiných dárků. K pravděpodobně nejhodnotnějšímu dárku se řadí listina o šlechtickém vlastnictví pozemku ve Skotsku, kterou poskytla společnost Highland Titles. Nejen dámy se mohly těšit z drahých kosmetických ošetření, jako je Art Lipo nebo Celebrity Arms Sculpting. K velmi zajímavým dárkům patřil také pobyt na skotském hradě nebo nafukovací kosatka od PETA.

Dále v dárkové tašce nechyběl unisex parfém Piper & Perro, CBD bomba do koupele, panenka Qai Qai od Sereny Williams, limitovaná edice Trust Me Vodka, svíčka Coal and Canary, speciální lekce s fitness legendou Diegem Sebastianem nebo wellness koučem Kayote Joseph. Součástí dárkové tašky bylo také něco dobrého na zub, konkrétně šlo o zlatou limitku brownies s názvem Fudgiest Brownies Ever, chuťově vyladění popcorn od Opopop nebo sada na domácí přípravu kávy Whipped Drinks.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

A co Grammy?

Smutnit nemusí ani hudební umělci. Také při předávání hudebních cen Grammy platí, že na nominované, moderátory a vystupující čeká „malé“ překvapení, a to v salonku Grammy Gift Lounge v Topgolf Las Vegas. „Navzdory náročným světovým událostem a velkým logistickým změnám jsme nadšeni, že opět vytváříme úžasné kouzlo, které je spjato s dárky Grammy,“ uvedl v tiskové zprávě Lash Fary. Dárková taška Grammy tedy obsahovala kosmetiku od BathSlut, Pixi Beauty, British M, Mastercard Priceless Fragrance nebo Soapy Faith. Nechyběl ani kvalitní alkohol, produkty od Philips Norelco a Philips Sonicare, knihy pro dospělé i děti nebo poukaz na rozvoz jídel z NutriFit. Tomu se říká – druhé Vánoce!

Zdroj: instyle.com

Mohlo by se vám líbit

Grammy 2022: Kdo zazářil na červeném koberci?

Předávání prestižních hudebních cen Grammy je za námi. A zdá se, že letošní 64. ročník patřil novým jménům, která zazářila nejen na poli hudby, ale také na červeném koberci.
marianne.cz

Související články

Zábava
Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne