Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na březen: Ryby čekají zásadní změny, býci získají nečekanou odvahu

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Karolína Peřinová | 28. 02. 2022

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Planeta velkého štěstí Jupiter, která pobývá ve vašem znamení a do 6. března spojuje energii s Venuší, Marsem a Plutem, vám do života vnáší zásadní změny. Nebojte se jich. Přizpůsobte se tomu, co po vás život chce, a hned na tom začněte pracovat.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Když záměry, které jste dosud prosazovala, nevyjdou, nic si z toho nedělejte. Od 6. března máte před sebou více než tři týdny, kdy můžete nasadit kamarádský tón a přemlouvat. Vyjde to lépe, než jste předpokládala. 

Býk

21. 4. – 21. 5.

Uran, který pobývá ve vašem znamení, zatlačí. Pod jeho vlivem se vrháte i do toho, čemu byste se jindy raději obloukem vyhnula. Teď však toužíte po dobrodružství, do nějž jdete naplno, a nevíte, jak dopadne. 

Mohlo by se vám líbit

Březnový úvodník šéfredaktorky Moniky Mudranincové: Moje faux pas

Zaspala jsem. Za hodinu mám nabírat rozhovor na druhém konci Prahy, takže není čas ztrácet čas – rychlá sprcha, snídani vynechám a vybíhám na tramvaj. Uřícená usedám naproti známému režisérovi a začnu lovit v kabelce diktafon. Ale on tam není. Není!
marianne.cz

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Setkáváte se s lidmi, kteří se vám chtějí svěřovat. O to, že informace, co od nich získáte, nemáte předávat dál, vás nemusí  prosit. Je vám jasné, že jste se právě dozvěděla něco, o čem se opravdu nemluví.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Do 20. března využijte energii Slunce z Ryb. S jeho pomocí přijdete na kloub záhadám, s nimiž jste v poslední době přišla do styku. Když můžete to, co zjistíte, využít ve svůj prospěch, klidně to udělejte! 

Lev

23. 7. – 22. 8.

Od 6. března, kdy vaším partnerským sektorem prochází Venuše s Marsem, se vám vrací pochroumané sebevědomí. Pokud se rozhodnete, že někoho opravdu chcete, vymyslíte bezchybnou strategii, jíž ho taky získáte.   

Mohlo by se vám líbit

Březnová Marianne je právě v prodeji

Nenechte si ujít rozkvetlou módu, inspirativní rozhovory, největší kosmetické hříchy a překvapení v podobě šamponu nebo expresního kondicionéru od značky Gliss!
marianne.cz

Panna

23. 8. – 22. 9.

Hlídejte vliv Merkura, který mezi 10. a 27. březnem pobývá v Rybách. Dejte si pozor, aby vás miláček nepřesvědčil k podpoře záměrů, kterým nevěříte. Milujete ho, ale svou existenci kvůli němu neohrozíte.   

Váhy

23. 9.– 23. 10.

Jde o měsíc, v němž je soukromí důležitější než všechno ostatní. Věnujte se hlavně dětem. Společnou řeč hledejte zejména s těmi dospívajícími. Zapomenout nesmíte ani na rodiče. S těmi můžete vzpomínat.  

Štír

24. 10. – 22. 11.

V prvních dvou březnových dekádách funguje kouzlo vaší osobnosti naplno. Na to, co si o firemní politice myslíte, se zeptá i nadřízený. Svůj názor mu sdělte tak, aby se nenaštval, ale aby o vašich slovech přemýšlel.

Mohlo by se vám líbit

Bílá stopa aneb Kam o víkendu vyrazit na běžky?

„Co Čech, to běžkař!“ chtělo by se zvolat po loňské zimě, kdy bílé stopy zdobily i Karlův most. V letošním roce se ale nespoléhejme na bohatou sněhovou nadílku napříč republikou a raději vyrazme na běžky do míst, která jsou po celou zimu pokryta bílou peřinou.
marianne.cz

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Je na čase, abyste se vyrovnala s bývalou láskou. Jde o člověka, který ve vašem životě už nemá co dělat. Jedině tak dokážete zavřít dveře za minulostí a otevřít je novému a tentokrát šťastnějšímu vztahu.  

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Dejte si pozor, abyste tvrdohlavě neprosazovala něco, co vypadá na první pohled jednoduše, ale co přináší jen komplikace. Klidně nechejte pracovat ostatní a sama se spokojte s rolí tiché pozorovatelky. 

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Člověk, který se vám začne svěřovat se svými záměry a plány, pro to má dobré důvody. Zatím vám nahlas sice nic neřekl, ale opravdu moc chce, abyste jeho blízkou i vzdálenou budoucnost sdílela s ním.

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Zábava
Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Zábava
Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Zábava
Horoskop od 10. června: Vodnáři mají hledat rovnováhu, Blíženci se postavit frustraci

Horoskop od 10. června: Vodnáři mají hledat rovnováhu, Blíženci se postavit frustraci