Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na červen: Berani budou v práci oplývat energií, Býci navážou nové vztahy

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Díky pozitivnímu vlivu Marsu, Saturnu a od 13. června i Merkuru pochopíte, že musíte zapomenout na všechno nepodstatné a věnovat se tomu, co je důležité. Váš žebříček hodnot je semaforem, který ukáže vašemu dalšímu životu směr. 

Beran

21. 3. – 20. 4.

Váš vládce Mars, který spolu s Jupiterem prochází vaším znamením, vám dává spoustu energie. Její základní díl využijete v práci a zbytek věnujte sportu. Konečně máte šanci zlomit osobní rekord!

Býk

21. 4. – 21. 5.

Do 13. června, kdy vaším znamením prochází Merkur s Venuší, dokážete bez problémů navázat vztahy založené na sdílení společných hodnot. Díky tomu najdete člověka, s nímž vám bude po všech stránkách dobře. 

Mohlo by se vám líbit

Jak si v dospělosti najít nové přátele?

Najít a udržet si v dospělosti kamarádky je vyšší dívčí!
marianne.cz

Rak

22. 6. – 22. 7.

Novoluní, které se ve vašem znamení odehrává 29. června, vám dává šance na nové začátky. Nejdříve byste ale měli ukončit veškeré staré záležitosti. Zejména v partnerských vztazích musíte mít jasno!    

Lev

23. 7. – 22. 8.

Kolem 3. června, kdy se ve vašem sektoru profese zastaví Merkur, hrajete o další kariéru. V takovém případě nesmíte předstírat skromnost. Klidně přiznejte, že jste jediná, která se na takové místo hodí.   

Panna

23. 8. – 22. 9.

I když všem nahlas vysvětlujete, že v citech nic měnit nechcete, protože jsou stejně všichni stejní (neřádi), po 19. červnu změníte názor. Konečně narazíte na člověka, který vypadá jako živé ztělesnění vašich snů.    

Mohlo by se vám líbit

Maska pozitivity aneb Když každý den předstíráte spokojenost

Obličejové masky, které nás měly chránit před covidem-19, jsme sice z tváře sundali, přesto mnozí z nás ještě jednu masku nosí. Řeč je o masce pozitivity.
marianne.cz

Váhy

23. 9.– 23. 10.

Miláček, jemuž jste vytýkali laxní přístup a to, že o nic nedbá, najednou mění chování od základů. Pokud jste dosud o domečku snila jenom vy sama, začne se o koupi nemovitosti aktivně zajímat i váš partner!   

Štír

24. 10. – 22. 11.

První dvě červnové dekády prožijete v pilné práci. Kromě svých vlastních aktivit pomáháte i těm, kterým se nedaří. Když se pak 21. června Slunce dostane do Raka, vyrazte na dovolenou, kde si odpočinete.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Úplněk, který ve vašem znamení nastane 14. června, vás donutí, abyste se na svět podívala jinýma očima. Konečně jasně víte, co má cenu, a co naopak pro vaši přítomnost i budoucnost podstatné není. 

Mohlo by se vám líbit

Jak na okamžitou úlevu od stresu?

Všichni se snažíme předcházet stresovým situacím. Přesto čas od času vstoupí stres do našeho života a nadělá v něm nemalou paseku. Inspirujte se proto několika relaxačními technikami, které vám dodají notnou dávku klidu a úlevy.
marianne.cz

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Odložte dobré vychování, kterým se obvykle řídíte. Zejména kolem 10. června, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Plutem, jasně řekněte, že doma bude buď ve všem po vašem, nebo bude opravdu zle!

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Od 13. června naplno využívejte energie Merkuru z Blíženců. S jeho pomocí bez problémů navážete kontakt se všemi lidmi, s nimiž se potřebujete domluvit. Navíc vám skvěle půjde i komunikace v cizích jazycích.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Slibům, které v tomto měsíci padnou, věřte jen v omezené míře. Bylo by dobré, abyste je vzala v úvahu, ale aby vás ani nenapadlo, že byste na nich stavěla život. Ten stavte jen na tom, co zvládnete sama.

Zdroj: Jarmila Gričová

Mohlo by se vám líbit

Spánková hygiena aneb Co všechno byste měli udělat před ulehnutím?

Spánková hygiena je stejně důležitá jako každodenní čištění zubů. Nejenže díky ní podpoříte své zdraví, ale také z ní budete mít příjemný pocit. V čem vlastně spočívá spánková hygiena a na co byste neměli zapomínat, než se vrhnete do říše snů?
marianne.cz

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech